Випускниця відділення журналістики УжНУ презентувала свою вже другу книгу

Видати власну книгу – справа непроста. А похвалитися таким досягненням у студентські роки може далеко не кожен. Закінчити ж університет із двома надрукованими виданнями – мабуть, щось із розряду фантастики. Та хай яким нереальним це здається, маємо молодь, якій таке досягнення до снаги. Як-от випускниці-магістрантці відділення журналістики філфаку УжНУ Мирославі Гараздій.
Днями у читальному залі Закарпатської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася презентація другої книги Мирослави – науково-популярного видання «Гумор і сатира як квінтесенція комічного в закарпатських часописах 1920–1930-х років». Ця монографія є результатом магістерської роботи дівчини, за яку, до слова, вона здобула найвищу можливу оцінку – 100 балів.
Модерував захід доцент кафедри журналістики, головний редактор університетської газети «Погляд» Володимир Тарасюк – він же автор передмови до видання студентки «“Заіронізує” “Свобода”, “усміхнеться” “Пчілка”»: «Ця книга є дійсно квінтесенцією, але не тільки комічного, а й самої магістерської роботи студентки. За 20 років мого викладання на кафедрі це другий випадок такого високого оцінювання. Це є тільки підтвердженням того, як відповідально підходять до свого обов’язку мої колеги. З іншого боку, це є й свідченням того, що сама Мирослава доклала стільки зусиль до роботи, що це привернуло увагу членів екзаменаційної комісії».
Володимир Юрійович розповів присутнім про роботу Мирослави, видання, яке стало результатом цього клопіткого процесу, та унікальні зразки комічного, що ввійшли до збірки. До слова, із книгою вже встигли ознайомитися в Кам’янці-Подільському, Тернополі, Житомирі, Чернівцях.
«Мені приємно, що тут є люди, які були присутніми й на першій моїй презентації. Ще більше тішить те, що коло друзів тільки розширилося…
Що ж до презентованого видання, то в трьох його розділах вміщені найцікавіші виявлені зразки комічного. Сподіваюся, що видання викличе інтерес не тільки для тих, хто цікавиться минулим преси, а й для сучасних журналістів», – поділилася з гостями заходу Мирослава.
Під час презентації в залі були присутні рідні, друзі, однокурсниці дівчини, люди, які так чи так зробили свій внесок у процес створення книги. Так, із вітальними словами виступили рецензент видання, доцент кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи УжНУ Марія Кухта, дизайнер книги, доцент кафедри журналістики та академнаставник Мирослави – Леся Поліха, завідувачка краєзнавчого відділу «Карпатика» Наукової бібліотеки УжНУ Марія Чорній, однокурсниця студентки Юлія Медюх, колега по роботі в газеті «Погляд» Олеся Матій, інші присутні..
Презентація завершилася спільним фотографуванням. Охочі могли також отримати екземпляр нової книги, власноруч підписаної авторкою.
Антоніна Чундак,
фото Юлії Медюх
До теми
- Двоє науковців УжНУ увійшли до складу Науково-консультативної ради при Верховному Суді України
- EFFUSE-win у полі: перші спостереження, проби та фенологічні дослідження
- Наука, що рятує природу: Словаччина й Україна реалізують спільний екопроєкт у Карпатах
- Відбувся конкурс «Стартап УжНУ», де талановиті студенти презентували 13 інноваційних проєктів
- Стоматологічний факультет УжНУ став співорганізатором міжнародної конференції з питань судово-медичної експертизи
- В УжНУ триває Українська школа з еволюційної біології – USEB 2025
- Відбулося підписання партнерської угоди щодо реалізації польсько-українського проєкту «Молодь Карпат за eco-smart освіту»
- Міжуніверситетська біологічна зимова школа – 2025
- УжНУ спільно з Харківським нацуніверситетом імені В.Н. Каразіна запрошують на Українську школу з еволюційної біології – USEB 2025
- УжНУ - у рейтингу найкращих університетів світу
- УжНУ відзначив 79-у річницю благодійним ярмарком на підтримку ЗСУ
- Науковці біологічного факультету УжНУ представили свої напрацювання на з'їзді Українського ботанічного товариства
- Науковці УжНУ активно долучилися до воркшопу з біоінформатики та обчислювальної біології у Румунії
- Монографія ужгородських науковців вийшла у видавництві Cambridge Scholars Publishing
- Науковці біологічного факультету УжНУ провели воркшоп на тему екологічного стану поверхневих вод
- За високими стандартами енергоефективності: в УжНУ триває масштабна модернізація будівель
- Віртуальну екскурсію археологічним музеєм УжНУ створили студенти (ВІДЕО)
- УжНУ посідає 3-6 місце серед українських вишів рейтингу University Impact Rankings 2023 від Times Higher Education
- В УжНУ готують психологів, які допомагатимуть постраждалим справлятися з наслідками війни (ВІДЕО)
- День відкритих дверей на факультеті математики та цифрових технологій УжНУ (ВІДЕО)
До цієї новини немає коментарів