Закарпатські поліціянти виявили вісьмох "першотравневих" п’яних водіїв

Трьох нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Хустського району. У самому Хусті патрульні зупинили вночі автомобіль марки «ВАЗ-21043», на якому не освічувався, як належить, задній номерний знак. За кермом перебував житель Івано-Франківської області в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,44 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.
У селі Криве патрульні зупинили автомобіль марки «Volkswagen Cаddy», на якому не був увімкнений поворотник під час виконання маневру. Керував іномаркою житель села Рокосово Хустського району в стані алкогольного сп’яніння. Це підтвердилося під час медосвідування в районній лікарні, куди доставили водія поліцейські. Водійське посвідчення від нетверезого водія вилучили, машину затримали на спецмайданчик відділу поліції.
У Нижньому Селищі Хустського району правоохоронці зупинили незареєстрований мопед, яким керував місцевий житель. Водій не мав водійського посвідчення та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 0,85 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол.
Двох п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Ужгородського району. У селі Оноківці патрульні зупинили автомобіль марки «Volkswagen Gоlf» іноземної реєстрації, на якому були несправні задні габарити. За кермом перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 2,68 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили водія від керування.
На автодорозі в селі Велика Добронь Ужгородського району ввечері сталася ДТП: зіткнулися автомобілі «Fіаt» і «Оpеl» іноземної реєстрації. Винуватцем аварії був водій «Opеl», місцевий житель. Коли на місце події прибули працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що даний водій перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,68 проміле алкоголю. Чоловік також взагалі не має водійського посвідчення. На правопорушника склали відповідні адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння, без водійського посвідчення та за створення ДТП.
На автодорозі між селами Тячівка-Бедевля Тячівського району працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Suzuki Vіtаrа» іноземної реєстрації, на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував житель Тячівки в стані алкогольного сп’яніння. Чоловік також не мав водійського посвідчення. Від проходження медосвідування він відмовився, про що правоохоронці склали відповідні адмінпротоколи та відсторонили водія від керування.
У селі Вільховиця Мукачівського району працівники групи реагування патрульної поліції помітили, як водій трактора, побачивши службове авто поліції, звернув із дороги й намагався втекти. На вулиці села його зупинили. За кермом трактора марки «ЮМЗ-80» перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування тракторист відмовився, про що правоохоронці в присутності свідків склали відповідний адмінпротокол, вилучили посвідчення машиніста-тракториста та відсторонили чоловіка від керування.
Випадок керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння зафіксували також працівники групи реагування патрульної поліції Перечинського відділення. На вулиці міста Перечин зупинили вночі автомобіль марки «Оpеl», на якому не працювали задні габарити. За кермом перебував місцевий житель, який взагалі не має водійського посвідчення, та перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 2,02 проміле алкоголю, про що правоохоронці склали відповідний адмінпротокол. Другий протокол склали за керування без водійського посвідчення. Від керування водія відсторонили.
Усі складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- У Перечині відбувся форум соціальної згуртованості: які виклики та перспективи громади
- Закарпатський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав сучасне навчальне обладнання
- Після перебування у Воловецькому РТЦК помер чоловік: що відомо
- У травні закарпатські патрульні розшукали 7 водіїв, які залишили місце ДТП
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті очільника сільради на оборудках із землею
- Трагедія на Мукачівщині: прокуратура контролює розслідування подвійного вбивства (ПОДРОБИЦІ)
- Жорстоке подвійне вбивство на Мукачівщині: закарпатець забив молотком двох односельців та травмував власного батька
- У Берегівському районі 15-річний за кермом збив 10-річну дівчинку
- Семеро випускників Мукачівського ліцею склали НМТ на максимальні 200 балів
- У Солотвині за кошти ЄС відкрили новітній Центр безпеки громадян
- У Хусті внаслідок ДТП госпіталізували скутериста: авто виїхало на зустрічну смугу
- Перевищення норми у 6 разів: в Ужгороді нетверезий керманич влаштував подвійну ДТП
- "Ярмарок родинних справ" для сімей військових і ветеранів, які розпочали власну справу, вперше провели в Ужгороді
- П'ятий Міжнародний кінофестиваль «Кіно сусідів» відбудеться в Ужгороді
- В Ужгороді відбулося засідання Голів делегацій Міжнародної комісії із захисту річки Дунай
- "Щоб імена наших героїв жили вічно": в Ужгороді представили проєкт "Віртуальна алея пам’яті"
- У Хусті поліція затримала зловмисника, який погрожував підірвати гранату в будинку, де перебувала його родина
- Масштабна пожежа у Міжгір’ї: власник магазину опинився в лікарні, вогонь ледве не знищив сусідні будівлі
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- У Міжгір'ї перейменували вулицю на честь Степана Бандери: в області залишилося змінити назви ще двох вулиць

До цієї новини немає коментарів