Тижневий "EcoCamp" завершився у Закарпатській обласній бібліотеці

Тижневий "EcoCamp" завершився у Закарпатській обласній бібліотеці
15 травня в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка завершився тижневий англомовний «EcoCamp» для дітей 9-12 років. Безкоштовний денний табір організували і провели інформаційно-ресурсний центр бібліотеки «Вікно в Америку» спільно з ГО "Екосфера". Їх метою було навчити дітей берегти природу, працювати в команді та розвити навички спілкування англійською мовою.

 

Впродовж п’яти днів з дітьми працювали волонтери, екологи, вчителі англійської, психологи. Організатори використовували інтерактивні форми, тому пізнавальними й корисними були розповіді про зникаючі види тварин на планеті, користь багатьох комах, небезпеку  борщівника тощо. Не обійшлося й без прогулянок в парк, де прислухалися до дерев й створювали їх духів; на набережній спостерігали за комахами, мали різноманітні руханки тощо. Крім цього, проводили майстер-класи ліпки з глини, створили тропічний міні-ліс, за яким спостерігали протягом тижня, й поговорили про його користь, вчилися, як дати речам друге життя та як їх правильно утилізувати. Діти висловлювалися, якою планета стане в майбутньому. Також учасники табору пройшли два пригодницькі квести - "Знайди бібліотечний скарб" та квест бібліотекою англійською мовою.

На завершення двадцяти п’яти учасникам подарували торбинки з пізнавальними матеріалами про те, як берегти природу. Діти залишилися задоволеними й хотіли, щоб табір тривав ще хоча б тиждень.

Uzhgorod.net.ua

 

15 червня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів