Вогонь, правила безпеки, горяни та рятувальники Закарпаття...

Захід розпочався із наради у приміщенні селищної ради, куди на запрошення рятувальників прибули представники органів місцевого самоврядування, освіти, соціальної служби, житлово-комунального господарства, районної лікарні та правоохоронці.

Працівники Міжгірського районного відділу у формі виступу ознайомили присутніх з оперативною пожежною обстановкою в районі та розповіли, яких заходів слід вживати, аби не допустити появи вогню у помешканні. Зважаючи на літній пожежонебезпечний період, фахівці ДСНС нагадали базові рекомендації щодо поведінки в лісі та на природі, а також під час відпочинку біля водойм. Окремо зупинилися й на правилах поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Після цього, розділившись на групи, рятувальники обійшли місця масового перебування людей, а саме: автобусні зупинки, магазини, крамниці, аптечні пункти тощо. Працівники ДСНС оглянули приміщення на наявність вогнегасників і перевірили справність електричної мережі. Рятувальники надали підприємцям загальні рекомендації щодо уникнення пожеж на підпорядкованих їм об’єктах.

Також здійснили обхід приватних помешкань громадян, особливу увагу приділяючи соціально незахищеним верствам населення. Головними темами для розмов, традиційно, стали дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними приладами, відкритим вогнем і порядок дій у випадку виникнення загорання. Для того, аби інформація запам’яталась, роздали краянам листівки.
У ДСНС України у Закарпатській області




До теми
- Ужгородські рятувальники провели профілактичний рейд в обласному центрі для упередження пожеж у природних екосистемах
- На Ужгородщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
- Лісову пожежу неподалік Воловця локалізували
- Біля Воловця пожежа охопила близько 75 га лісу
- На Ужгородщині у пожежі загинув чоловік
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі надавали допомогу травмованим туристам у Карпатах
- Від симулятора до реального бою: майстер-клас від легендарної 128-ї бригади
- Цієї ночі на горі Красія спалахнула масштабна пожежа — рятувальники боролися з вогнем до ранку
- Лише за одну добу на Закарпатті зафіксовано 11 пожеж у природних екосистемах
- Вогнеборці ліквідували пожежу на території одного з курортів на Хустщині
- На Закарпатті, зокрема і в Ужгороді, сьогодні вночі та 1 травня вранці прогнозують сильні заморозки
- Урок мужності та гідності з Денисом Маном: в ужгородському ліцеї відбулася зустріч із захисником
- 947 загорянь сухої рослинності та 9 пожеж на полігонах твердих побутових відходів — така статистика на Закарпатті від початку року
- На Закарпатті до кінця тижня оголошено надзвичайну пожежну небезпеку
- Рятувальники Закарпаття поділилися досвідом навчання дітей правилам мінної безпеки з делегацією з Литви
- Трагедія на Тячівщині: у водоймі виявили тіло чоловіка, поліція з’ясовує обставини
- Суха погода та вітер: Закарпаття входить у період високої пожежної небезпеки
- Негода на Закарпатті: загинув чоловік, десятки населених пунктів без світла
- У Закарпатській філармонії запустили відкриті екскурсії для відвідувачів: що можна побачити
- Трагедія на Тячівщині – у пожежі загинули двоє людей

До цієї новини немає коментарів