На Закарпатті літнім оздоровленням та відпочинком охоплено понад 16 тисяч дітей шкільного віку

Загалом для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, цьогоріч в обласному та місцевих бюджетах заплановано 26 мільйонів 104 тисячі гривень (що на 62 відсотки більше, ніж минулого року), На сьогодні, за оперативними даними, фактично використано 13 мільйонів.
Такі дані озвучено під час засідання обласного міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей, яке відбулося 1 серпня в режимі відео-конференції під головуванням заступника голови штабу, директора департаменту соціального захисту населення ОДА Михайла Петрішки.

Зазначалося, що зараз у лідерах по оздоровленню дітей перебуває Іршавська РДА, де на 1 серпня оздоровлено 96 відсотків від загальної кількості дітей пільгових категорій. Такого показника вдалося досягти завдяки залученню для цих цілей позабюджетних коштів. Вище середнього результати демонструють Полянська ОТГ, Ужгородський міськвиконком, Ужгородська РДА.
Також йшлося про стан дотримання безпеки у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, відповідність приміщень вимогам санітарних норм, здійснення заходів з безпечного перебування дітей в таких закладах.
За підсумками засідання штабам райдержадміністрацій та міськвиконкомів рекомендовано спільно з керівниками дитячих закладів, головним управлінням Держпродспоживслужби в Закарпатській області, головним управлінням Держпраці у Закарпатській області, управлінням ДСНС України у Закарпатській області забезпечити здійснення необхідних перевірок дитячих оздоровчих закладів незалежно від форм власності. У разі виявлення порушень вимог законодавства вносити відповідні пропозиції аж до закриття закладів.

Райдержадміністраціям та міськвиконкомам рекомендовано з метою охоплення послугами оздоровлення та відпочинку максимальної кількості дітей пільгових категорій забезпечити належне фінансування оздоровчої кампанії, в тому числі за рахунок залучених коштів спільно з громадськими та релігійними організаціями. РДА та МВК мають також налагодити систему обліку та контролю щодо перебування в регіоні організованих груп дітей на відпочинку (в готелях, базах відпочинку, наметових містечках тощо) та зобов’язати організаторів відпочинку дітей інформувати уповноважені місцеві органи виконавчої влади не пізніше, ніж за 10 днів до початку їх роботи.
Джерело: Сайт Закарпатської ОДА
До теми
- Як в Ужгороді тваринам допомагають боротися зі спекою: поради ветеринара
- На Закарпатті 61 випускник склав НМТ на 200 балів
- "Люди йдуть в театр за емоціями — ми їм це даруємо", — Рудольф Дзуринець
- Аромат, що закохує: на набережній Незалежності в Ужгороді квітне найдовша липова алея
- Яка реліквія схована в хресті іконостаса греко-католицького кафедрального собору в Ужгороді?
- На Закарпаття на відпочинок приїхали понад 240 дітей із трьох областей у межах проєкту "Карпатська зміна"
- Як з’явилася площа Театральна в Ужгороді?
- В Ужгороді майже кожен четвертий житель — внутрішньо переміщена особа
- Цікаві факти про водні ресурси: геотермальні води Ужгорода
- До перших класів в Ужгороді вже зарахували понад 1300 дітей: у яких школах ще є вільні місця (ПЕРЕЛІК)
- 160 малюків, серед них дві двійні, народилося у травні у перинатальному центрі Ужгорода
- «Знахідки, які розповідають»: в Ужгороді видали каталог артефактів з розкопок замкової церкви Святого Юрія
- У школах Ужгорода пролунав останній дзвоник. У місті майже 3000 випускників
- Щоб канікули були безпечними: «Закарпаттяобленерго» закликає нагадати дітям правила електробезпеки
- Століття пам’ятника Євгену Фенцику в Ужгороді
- Від протестів до міського феномену: як «Відкриті екскурсії» навчили ужгородців любити своє місто
- "Ніколи мені ніхто не дарував": в Ужгороді провели акцію "Подаруй вишиванку пораненому військовому"
- Код нації на вулицях Ужгорода: з Днем вишиванки!
- “Втрачений Ужгород”: про що писали місцеві газети 100 років тому
- 6 нових прогресивних відділень Ужгородської міської багатопрофільної клінічної лікарні - до послуг пацієнтів

До цієї новини немає коментарів