Вишиванки, прапори, музика та… кавуни – в Ужгороді відбувся «Big City Ride»

Організували захід традиційно хлопці з UBC та ComedyOrg. Учасників заздалегідь попросили вдягти вишиванки чи прихопити будь-яку українську символіку, щоб додати заходу святкового настрою.
«Диригував» велосипедистами професор УжНУ Федір Шандор, який вказував рух прапорцями. Подбали й про супровід поліції задля безпеки учасників дорожнього руху.
Федір Шандор, і «велодиригент» теж
Маршрут, протяжністю близько 15 кілометрів, видався веселим та драйвовим: під запальну музику та веселі коментарі ведучих усі учасники дісталися місця призначення живими й неушкодженими. Дорогою навіть встигали спілкуватися з продавцями кавунів та порівнювати ціни по місту.
Четвертокурсниця філфаку Юлія Тарасюк каже: «Обожнюю райди, бо в ці моменти об’єднується ціле місто. І це не те, що концерт, коли люди, гуляючи, зупинилися послухати, а подія, на яку всі справді разом зібралися. А сьогодні ще й відчуття свята, бо заїзд був особливим – із нагоди Дня Незалежності. Зрештою, завжди приємно несподівано помічати у натовпі знайомі обличчя».
Серед найактивніших учасників наприкінці велозаїзду розіграли й призи.
Як це було – дивіться у фоторепортажі.
















Ксенія Шокіна
Медіацентр УжНУ
До теми
- Золото для України: учень з Ужгорода став переможцем Європейської юніорської олімпіади з інформатики
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку письменнику Феліксу Кривіну
- Врятувати 7-річного Олежика Ригана: ужгородців запрошують на благодійний вечір джазу
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- УжНУ увійшов до вісімки найкращих класичних університетів України
- У Закарпатській обласній лікарні впроваджують рекреаційну терапію для відновлення захисників (ФОТО)
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- В Ужгороді на одній із вулиць запроваджено карантинний режим через виявлення небезпечного шкідника ясенів
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- Кібербезпека починається з кожного: в Ужгородській міській раді провели навчання з кібергігієни
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Ужгород попрощався із 31-річним солдатом Юрієм Легезою
- Закарпатці – серед учасників міжнародного фотопроєкту «Милуватися світом»
- 1,52 проміле алкоголю та ДТП: патрульні відсторонили в Ужгороді від керування нетверезу водійку
- «Ужгородська Регата» повертається: благодійний заплив відбудеться вже цього місяця
- Завтра, 6 липня, в Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою
- В Ужгороді відбулася зустріч із ветераном Збройних Сил України Андрієм Фроловим
- Ужгород попрощався із 37-річним солдатом Іштваном Гуяном





До цієї новини немає коментарів