Підвищення мінімальних зарплат закарпатці не відчують!

"Чергове підвищення рівня мінімалки в Україні - це, швидше за все, політичний, а не економічний інструмент. Коли мінімальні виплати підняли вдвічі - до 3200 грн, були сподівання, що зникнуть зарплати у "конвертах" або зросте купівельна спроможність. На жаль, нічого цього не сталося. Тобто при новому підвищенні очікувати виходу з "тіні" - немає сенсу", - каже директор економічних і соціальних програм Центру Разумкова Василь Юрчишин.
За його словами, гроші, які українці отримають додатково, йтимуть на оплату житлово-комунальних послуг. Із нового року в уряді запланували зростання комунальних тарифів, повідомляє businessua.
"Зараз говорять про зростання мінімальної зарплати. Поза увагою залишається прожитковий мінімум, мінімальні пенсії. Відбувається ще більший розрив між мінімалкою та іншими соцстандартами. Це означає, що малозабезпечені залишаться на тому ж рівні, який був, із огляду на субсидії та інші пільги", - каже він.
Зарплату потрібно підвищувати на підставі економічного розвитку. В Україні останні роки економіка зростає на рівні 2-3%.
До теми
- У 86 і 87 – заради безпеки: подружжя з Донеччини оформило на Закарпатті свої перші закордонні паспорти
- Історія одного пам’ятника: Йосип Бокшай і Адальберт Ерделі
- Захищав Україну на Сумському, Харківському та Запорізькому напрямках: історія нацгвардійця Владислава Бурханова
- Закарпатська обласна станція переливання крові повідомляє про ГОСТРУ потребу в донорах крові усіх груп
- Середньовічна крамниця-кав’ярня «Zelo»: кава на травах і пряне молоко в серці Ужгорода
- Від стародруків до імператорських указів: раритети із фондів обласного краєзнавчого музею
- До річниці створення організації Закарпатський осередок ГО "Захист Держави" відзначив "Людей дії"
- Тут знають всіх учнів по іменах: як живе ужгородська школа №13
- У Закарпатській області всі станції переливання крові працюють в особливому режимі
- «Ми не просто лікуємо сьогоднішні стани – ми будуємо кардіологію майбутнього», – очільниця Закарпатського кардіоцентру Ірина Котлярова
- Перед полоном замовив дружині квіти на день народження. Маріупольці В’ячеслав та Валерія Кучковські про те, як зберегти любов під час війни
- Новий вид шахрайства: не вірте. якщо вам пропонують 10 літрів пального за підписку на телеграм-канал
- Дитячі голоси вітають ужгородців у міському транспорті
- Середня зарплата на Закарпатті зросла, але нижча за загальноукраїнську
- Закарпатців закликають стати донорами крові напередодні різдвяно-новорічних свят
- Інструктор «Устім» - про навчання майбутніх операторів ССО
- "Я не міг загинути, коли мене чекала така дівчина": історія чопського прикордонника Євгенія
- Ужгородець Назар Тафій волонтерить на потреби війська та пише наукову роботу про збірку Андрія Любки
- «Ремонтуємо навіть натівську зброю, до якої немає інструкцій…» Історія бійця 128-ї бригади Івана
- «У мене помінялося ставлення до росіян. На початку повномасштабки була ненависть, а тепер з’явилося презирство…» Історія бійця 128-ї бригади Роланда

До цієї новини немає коментарів