ДТП на Хустщині: постраждала мама з 4-річною дитиною


Вчора, 12 вересня, до поліції Хустщини надійшло повідомлення про ДТП з потерпілими у селі Іза. За викликом виїхала слідчо-оперативна група, представники якої встановили, що 28-річна місцева жителька, рухаючись селом на незареєстрованому мотоциклі, не впоралася з керуванням і допустила зіткнення з припаркованим на узбіччі автомобілем «Volkswagen Golf», власницею якого є 39-річна мешканка Ізи. На момент зіткнення з легковиком, за кермом мотоцикла разом з водієм перебував 4-річний син жінки.
Від удару водій мотоцикла разом з дитиною впали з транспортного засобу та отримали тілесні ушкодження. Після надання медичної допомоги дитину забрали додому рідні 28-річної. Саму ж жінку-мотоциклістку помістили до лікарні, де вона проходить лікування. На місці вона пройшла тест на вміст алкоголю в крові, який вказав позитивний результат. У крові жінки було виявлено 2,5 проміле алкоголю.
За фактом дорожньо-транспортної пригоди з потерпілими поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 286 Кримінального кодексу України. Наразі у справі триває досудове слідство.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Спалювання сухої рослинності на Хустщині завершилося госпіталізацією
- Вибухотехніки поліції знешкодили бойову частину російського дрона на Хустщині
- У Хусті внаслідок зіткнення позашляховика та мікроавтобуса травмувалися двоє водіїв
- Прокуратура через суд повертає Керецьківській громаді землю з незаконними рибниками
- На Хустщині прокуратура через суд вимагає стягнути понад 883 тис. грн боргу за землю
- Побив 74-річну матір і залишив її вдома: на Хустщині чоловіка взяли під варту
- Поліція Закарпаття встановлює обставини смертельного наїзду на велосипедиста на Хустщині
- Загинув на місці: на Закарпатті поліція розслідує смертельну ДТП за участі 21-річного мотоцикліста
- Рятувальники Закарпаття долучилися до всеукраїнського вишколу «Карпатський щит-2026»
- "Карпатський щит 2026": на Закарпатті розпочався всеукраїнський польовий збір з підготовки населення до нацспротиву
- На Хустщині облаштовують тимчасову об’їзну дорогу на аварійній ділянці автошляху
- Прокуратура з'ясовує обставини масового отруєння дітей у готелі на Закарпатті
- За матеріалами поліції Хустщини до 7 років ув'язнення засуджено грабіжників, які напали на пенсіонерку
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси
- На Хустщині поліцейські встановлюють обставини смертельної ДТП за участі мотоцикліста
- Знімала порно з малолітньою дочкою: на Закарпатті багатодітну матір взято під варту
- На Хустщині за позовом прокуратури підприємство сплатить до місцевого бюджету 800 тис. грн боргу за оренду землі
- Поліція Закарпаття розслідує обставини ДТП на Тячівщині, у якій травмувалася дитина
- Поліція розслідує смертельну ДТП на Хустщині, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- Смертельна ДТП за участі 15-річного водія на Хустщині - прокуратура ініціювала встановлення виховних заходів щодо підлітка
До цієї новини немає коментарів