В Ужгородській міськраді пройдуть стажування 19 студентів УжНУ

В Ужгородській міськраді пройдуть стажування 19 студентів УжНУ
Напередодні в Ужгородській міській раді відбулося засідання експертної ради, під час якої проходили співбесіду студенти УжНУ – кандидати на стажування у міській раді.

 

Набір студентів на програму стажування «Перший кар’єрний крок» проводиться у рамках реалізації «Меморандуму про співпрацю між ДВНЗ «Ужгородський національний університет» та Ужгородською міською радою».

Під час першого набору виявили бажання стажуватися 19 студентів Ужгородського національного університету – із юридичного, економічного, математичного, факультету історії та міжнародних відносин, суспільних наук, філологічного та медичного факультетів тощо.

Для проходження стажування кандидати заповнили аплікаційну форму на сайті Ужгородської міської ради, анкети можна було подавати до 1 жовтня. Учора ж зі студентами спілкувалися члени експертної ради, зокрема, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Олена Макара, проректори УжНУ з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та Ігор Король, керівники структурних підрозділів Ужгородської міської ради.

Богдан Євстафійович розповів студентам, що понад 80% працівників Ужгородської міської ради – випускники ужгородського вишу, тож висловив сподівання, що і хтось із нинішніх стажерів у майбутньому виявить бажання працювати у міській раді, побажав студентам успішного ознайомлення з роботою органу місцевого самоврядування.

Нагадаємо, 28 березня 2018 року виконком Ужгородської міської ради погодив порядок проведення стажування студентів Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» в Ужгородській міській раді.

Стажування триватиме протягом двох місяців у вільний від навчання час у структурному підрозділі міської ради за спеціальністю, за якою студент здобуває освіту. Стажуватися зможуть студенти УжНУ, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр», хоча в окремих випадках можливі винятки. Це повноцінне стажування, тому тих, хто успішно його пройде, зарахують до кадрового резерву міської ради. А це означає отримання переваги за інших рівних умов між кандидатами, які братимуть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад, при прийнятті на роботу до Ужгородської міської ради.

Джерело: Прес-служба Ужгородської міської ради

 

23 жовтня 2018р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів