Парламент ухвалив зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які стосуються лісового господарства України

Парламент ухвалив зміни до Бюджетного і Податкового кодексів, які стосуються лісового господарства України
23 листопада Верховною Радою України прийнятий Державний бюджет України на 2019 рік та внесено низку змін до Податкового і Бюджетного кодексів, зокрема, які стосуються лісового господарства України.

 

Проектом Закону України «Про Державний бюджет на 2019 рік» (реєстр. № 9000), передбачається збільшення видатків спеціального фонду державного бюджету за програмою 2805060 «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів в лісовому фонді» на 288 мільйонів гривень за рахунок спрямування 26% рентної плати в частині деревини заготовленої в порядку рубок головного користування на ведення лісового та мисливського господарства. Також із 2019 року відбудеться підвищення ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на 50%.

Щодо земельного податку на лісові землі

Так, пункт 274.1 статті 274 Податкового кодексу України «Ставка земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)» буде доповнено словами «, а для лісових земель не більше 0,1 відсотка від їх нормативно грошової оцінки». 

До пункту 277.1 статті 277 Податкового кодексу України щодо зменшення ставки за лісові землі, що не мають грошової оцінки, також вноситься доповнення, а саме: «, а для лісових земель не більше 0,1 відсотка від нормативно грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області».

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

 

 

26 листопада 2018р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів