Топ жартів: закарпатці у соцмережах – про воєнний стан і ситуацію з Азовом (ФОТО)

Весь день українці очікували рішення Верховної Ради щодо введення воєнного стану: на яких територіях він буде? Які права обмежать? Чим це загрожує українцям?
І поки одні кричали про зраду, інші закликали: зберігайте спокій і чистіть кулемет. Хтось радив мити посуд, гуляти на вулиці й усіляко відволікатися від ситуації та чекати прийняття рішень.
Особливо кмітливі промоутери теж часу не згаяли. От, приміром, цікава реклама ліків:
Нервуються українці, ясна річ, не лише через введення воєнного стану як такого, але й через його передумови – військову агресію РФ на ВМС України в Керченській протоці. Тож це теж стало приводом для жартів:
І поки всі чекали рішення ВР, упродовж дня з "військових фейсбук-експертів" невпинно кепкували:
Поки рішення було на обговоренні, з'являлися жарти й на цю тему:
Ну, а з прийняттям воєнного стану для окремих областей країни на 30-денний строк, з'явилися й ось такі жарти:
Соцмережі просто розриваються від такої кількості новин на гарячу тему, а тому:
Шановні, зберігайте спокій, адже криками про зраду ситуацію ви не вирішите.
До теми
- Селище Дубове розпочало спільно з румунською комуною Мірешу спільний проєкт з покращення готовності до природних загроз
- В Ужгороді відбувся круглий стіл про роль ветеранів у формуванні нової української еліти
- Квитки з Ужгорода до Європи вже у продажі: розклад, ціни, вартість альтернативних маршрутів
- Механізми підтримки громад: донори, інституції та реальні кейси
- "Книга рекордів України" поповнилась рекордом, у якому брали участь і закарпатці
- "Повертаю себе собі" - проєкт, мета якого допомогти ветеранам і родинам знайти нові точки опори
- Стіл для найсміливіших із нас – традиція вшанування пам’яті про захисників України. Долучайтесь!
- Ветеранська політика в дії: приклад успішної інтеграції захисників України у поліції в Закарпатській області
- В Ужгороді другий день поспіль тривають протести проти закону щодо НАБУ і САП
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Закарпатська компанія взяла участь у масштабному велопробігу в Луцьку на підтримку Героїв
- Під час виходу з «Азовсталі» потрапив у полон: на Закарпатті зустріли воїна, якого звільнили під час великого обміну полоненими
- Родини ветеранів українсько-російської війни беруть участь у проєкті відновлення ментального здоров’я на Закарпатті
- Шахрайські схеми з рідними полонених і зниклих безвісти
До цієї новини немає коментарів