Закарпатцям на замітку: ТОП-12 способів підняти собі настрій

Закарпатцям на замітку: ТОП-12 способів підняти собі настрій
Дуже важливо вміти бачити хороші речі довкола себе, а не хнюпити носа.

 

Поговоріть із кимось. Люди, які щиро вас люблять, зроблять усе, щоби вас підбадьорити. Ви ж згодні на те саме заради них.

Рухайтеся. Очистіть розум та перезавантажте свої думки за допомогою фізичного навантаження. Походіть, потанцюйте чи побігайте. Якщо ви сидите в офісі, хоча б попіднімайте руки та витягніть ноги

Вийдіть надвір. Люди, які багато часу проводять надворі, мають значно менше симптомів депресії та тривоги, ніж ті, хто цілий день сидить у приміщенні. Кілька хвилин на сонечку підвищать рівень вітаміну Д.

Дихайте. Приділіть хвилинку тому, щоби розслабитися та глибоко подихати. Кілька таких дихальних пауз на день виведуть із вашого тіла до 70% токсинів, покращать травлення та наситять кров киснем.

Уникайте "негативних" людей.  Позбуватися такого спілкування – це не егоїзм, а турбота про себе, від цього ви станете щасливіші.

Виконайте важливу справу. Викресливши зі свого списку щось важливе, до чого ніяк не доходили руки, ви відчуєте задоволення та підйом настрою.

З'їжте смачненького. Імовірно, у вас кепський настрій, бо ви голодні. З'їжте корисний снек, заждіть, поки він засвоїться та продовжуйте займатися своїми справами.

Попийте води. Зневоднення може бути причиною поганого настрою, головного болю та відчуття втоми.

Допоможіть іншим. Можливо, не лише вам зараз кепсько. Зробити щось добре – це швидкий спосіб змусити й себе всміхнутися.

Змініть оточення. Кольори дуже сильно впливають на настрій. Червоний та жовтий, наприклад, додають енергії. Придбайте кімнатну рослину, вона зробить повітря коло вас чистішим. Поможе й трохи прибрати. Це наведе лад і в душі.

Зверніться до творчості. Пишіть, малюйте, слухайте музику, дивіться смішні шоу та переглядайте оптимістичні постери. Створіть собі спеціальний плейліст для поганого настрою та тримайте під рукою блокнот, де можна малювати карикатури.

Зробіть крок назад. Напишіть список із трьох речей, за які ви вдячні в своєму житті, а ще поміркуйте про те, що могло бути гірше. Дозвольте собі змінювати речі, якими ви не задоволені, зокрема власний настрій.

Інформує "Українська правда. Життя".

 

29 листопада 2018р.

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів