Шкода та користь пудри для обличчя: що варто знати, обираючи косметику
Насправді косметика була дуже шкідливою десь ще в епоху наших прабабусь. Тоді склад косметичних товарів не надто відрізнявся від крему для взуття. Сучасна косметична індустрія вирвалась далеко вперед, і кожне нове покоління засобів відрізняється покращеною формулою і мінімізованим негативним впливом на шкіру. Сучасна пудра для обличчя — це засіб, без якого складно уявити косметичку.
Навіщо пудрити обличчя?
Здорова гладенька шкіра із сяйвом — те, що хоче побачити у люстерці кожна дівчина. Хороша пудра дійсно допоможе досягти такого ефекту. Тонкий шар засобу допомагає не лише створити рівний тон шкіри, а ще й захищає її від негативних факторів навколишнього середовища. На ринку вже існують пудри із SPF-ефектом, антисептичні, мінеральні тощо. Головне — підібрати таку, яка відповідатиме вашим вимогам, потребам і типу шкіри.
Які типи пудри бувають?
Ми розглянемо найпопулярніші форми випуску пудри.
-
Матуюча пудра позбавляє шкіру жирного блиску і створена переважно для власниць жирного типу шкіри. Вона підходить як для літніх днів, так і для зими. Радимо звернути увагу ще на антисептичні пудри. Спеціальні компоненти у її складі допомагають не лише впоратись із надмірним блиском, а ще й зменшують запалення та блокують розмноження бактерій.
-
Крем-пудра ідеально підходить для прогулянок на свіжому повітрі завдяки її захисному ефектові від негативних чинників природних умов — вітру, морозу тощо. Така форма найкраще підходить для сухого типу шкіри.
-
Мінеральна пудра не має у своєму складі алергенів, синтетичних компонентів і не забиває пори, тому підходить всім типам шкіри. Надає обличчю природного вигляду і має атласний блиск.
Коли використання пудри може нашкодити?
-
Засіб, який не підходить саме Вам. Користуєтесь компактною матуючою пудрою і скаржитесь на пересихання шкіри? Можливо, варто перейти на крем-пудру?
-
Купівля у неперевірених місцях. Часто недобросовісні продавці реалізують підробки або ж засоби без належних умов зберігання. Тому не дивуйтесь, якщо ваша шкіра зле реагує на косметику, куплену в ларьку «Преса» або з космічною знижкою на сторінці Instagram.
-
В продовження наступного пункту — використання протермінованих засобів. Бережіть своє обличчя, відновлення зіпсованої шкіри обійдеться значно дорожче, ніж нова пудра.
-
Брудні спонжі та пензлі. Як часто ви миєте їх? Варто частіше. Пил, часточки шкіри, залишки попереднього макіяжу і мікроби — все це потрапляє на Ваше обличчя разом із пудрою. А це — пряма дорога до чорних цяток і запалень.
-
Десяток шарів пудри. Якою б мінеральною чи супер-оздоровлювальною не була б ваша пудра, не наносьте її щопівгодини! Адже так ви створюєте нашарування з пилу, шкірних виділень (себуму) і фіксуєте все це черговим шаром пудри. Не треба так! Використовуйте матувальні серветки, аби видалити жирний блиск. Після цього можна трішки припудритись. І вже потім — йти підкорювати світ.
Зичимо Вам сяйва в очах, а не на щоках!
До теми
- Чи потрібен гербіцид для гороху на вашій ділянці?
- Як правильно підготувати кімнатні рослини до зими?
- Що робити, щоб взуття не промокало: 6 простих способів захиститися від вологи
- Тонкощі покриття: чи є відмінності між тональним та вв-кремом
- Як обрати тональний крем онлайн і не прогадати: поради, які варто врахувати
- Що таке грумінг та кому він потрібен?
- Догляд та обслуговування комп'ютерних крісел
- Квіти та їх роль у культурі різних народів
- Як обрати браслет на подарунок: поради та ідеї
- Як підібрати сироватку для обличчя на літо?
- Сімейні санаторії Трускавця
- Медіація, як ефективний метод вирішення конфліктів
- Щоденний догляд за чутливою шкірою - як це робити правильно
- МОЗ роз’яснює, хто потребує стороннього догляду за наявності інвалідності
- Три косметичні засоби, які ви швидше за все використовуєте неправильно
- Санаторій «Теплиця»: відкриття закарпатських мінеральних джерел
- Секрети ефективного використання патчів під очі для освіження зовнішності
- Як доглядати за в'язаними виробами
- Евкаліпт кімнатний Baby Blue: що варто знати перед покупкою
- Манікюрний пил шкодить здоров’ю: припущення, факти, докази
До цієї новини немає коментарів