Поліція Закарпаття забезпечує правопорядок на виборчих дільницях

Усі 811 виборчих дільниць зранку відкрилися вчасно. Громадяни продовжують голосувати.
На кожній з дільниць охорону публічної безпеки забезпечують працівники поліції. Для цього задіяно практично весь особовий склад ГУНП області. Також працює патрульна поліція, поліція охорони, бійці Національної гвардії, рятувальники ДСНС та співробітники інших служб системи МВС.
В усіх територіальних відділах і відділеннях поліції створено додаткові слідчо-оперативні групи, які готові негайно діяти в разі виникнення правопорушень. Патрульні наряди на вулицях населених пунктів наближено до місць голосування. До несення служби у день виборів також задіяно спецпідрозділи поліції.
Наразі в поліцію надійшло кілька повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Усі вони відповідним чином зареєстровані, проводиться перевірка.
Зокрема, на одній з виборчих дільниць в Ужгороді, громадянка намагалася винести бюлетень за межі дільниці. Завдяки вчасному реагуванню членів виборчої комісії, правопорушенню вдалося запобігти. На місце події викликали поліцію, яка наразі опитує свідків та документує дане правопорушення, після чого буде визначено правову кваліфікацію.
Головне завдання правоохоронців у день виборів – не допустити порушень правопорядку на виборчих дільницях та забезпечити збереження виборчої документації. Бюлетені для голосування перебуватимуть під охороною поліції аж до завершення виборчого процесу, підрахунку голосів і транспортування їх на окружні виборчі комісії.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
В Україні проходять вибори президента
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ворожа атака на Закарпаття: пошкоджено критичну інфраструктуру, жителів закликають до обережності
- «Швидке закриття справи» за гроші: за корупційну схему на Закарпатті судитимуть держвиконавця
- На Закарпатті судитимуть реєстратора, який за фальшивими документами «переписав» землю померлої жінки
- «Дієвий ЦНАП: стійкість сервісу в цифровій державі» – всеукраїнський форум на Ужгородщині
- Поліція скерувала до суду справу щодо жорстокого вбивства подружжя пенсіонерів на Берегівщині — на лаві підсудних опиниться група осіб
- На Закарпатті в апеляції підтверджено законність вироку сімейному насильнику, який під впливом алкоголю до смерті забив співмешканку
- Поліція Закарпаття завершила розслідування ДТП, в якій загинуло подружжя та травмувалася їх 3-річна донечка – справу скеровано до суду
- У вантажному потягу, що прямував до Угорщини, прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
- СБУ викрила чергового проросійського агітатора, який публічно вихваляв рашистів та закликав до від’єднання Закарпаття від України
- Попри похолодання та опади пожежі в екосистемах на Закарпатті тривають
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 13 водіїв, які залишили місце ДТП
- З початку року у Закарпатській області зафіксовано 966 пожеж
- Перед судом постане депутат Берегівської райради, який «забув» вказати мільйони у декларації
- Поїздка на 59 тисяч гривень: під Ужгородом водій без прав і напідпитку влаштував ДТП
- На Закарпатті судитимуть митника, який налагодив схему безмитного ввезення елітних годинників за 5% «кешбеку» на власний рахунок
- «Ференц Ракоці ІІ та Ужгородський замок: історія та пам’ять» – в Ужгороді відбувся культурно-освітній захід
- В Ужгороді затримали дилера, який збував метамфетамін на території Ужгородщини
- Петиція про присвоєння Степану Гізі звання "Герой України" набрала 25 тисяч голосів
- В Ужгороді поліцейські охорони оперативно розшукали неповнолітню та повернули її додому
- Майже півтори тисячі постанов про перевищення швидкості склали закарпатські патрульні у березні

До цієї новини немає коментарів