Майже півтора мільярди: в закарпатському облстаті назвали, скільки загалом краяни боргують за комуналку

Майже півтора мільярди: в закарпатському облстаті назвали, скільки загалом краяни боргують за комуналку
Борги за житлово-комунальні послуги закарпатців - величезні! В областаті навели конкретні цифри.

 

Отже, за даними головного управління статистики в Закарпатській області, за січень–лютий 2019р. нарахування за житлово-комунальні послуги склали 808,3 млн.грн. Населенням Закарпатської області сплачено 594,1 млн.грн, включаючи погашення боргів попередніх періодів. Рівень оплати населенням житлово-комунальних послуг по області склав 73,5%, що на 6,2 в.п. більше, ніж за відповідний період 2018р.

На кінець лютого 2019р. заборгованість населення зі сплати за постачання природного газу становила 1436,9 млн.грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 83,1 млн.грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 44,9 млн.грн, за вивезення побутових відходів – 20,3 млн.грн, за централізоване опалення та постачання гарячої води – 1,7 млн.грн, за постачання електричної енергії – 173,5 млн.грн.

Понад 3 місяці не сплачували за постачання природного газу 46,6% власників особових рахунків (з урахуванням боргів попередніх періодів), за централізоване опалення та постачання гарячої води – 45,1%, за вивезення побутових відходів – 44,0%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 33,8%, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 16,0%. Зменшенню заборгованості населення за житлово-комунальні послуги перед підприємствами що їх надають, сприяють договори з реструктуризації боргу.

З початку року з підприємствами було укладено 48 договорів тепло-, водо- та газопостачання на загальну суму 0,4 млн.грн, з якої погашено 0,1 млн.грн.

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

05 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів