В Ужгороді реалізують грантовий проект на понад 500 тисяч євро

В Ужгороді реалізують грантовий проект на понад 500 тисяч євро
Завдяки співпраці з Агентством сталого розвитку Карпатського регіону «ФОРЗА» Ужгородська міська рада отримала можливість розширити співробітництво у рамках проекту «SUMCITYNET: міста за покращення доступності і кліматично-сталу міську мобільність» та реалізувати спільний грантовий проект у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку міста Жешув (Польща), неурядовою організацією «Білоруське транспортне об’єднання» та виконавчим комітетом міської ради Пінська (Білорусь). Це перший проект Ужгорода з білоруськими партнерами, раніше були тільки двосторонні грантові проекти українсько-польського партнерства.

 

Сьогодні ж у міській раді відбулося підписання партнерської угоди, у зустрічі взяли участь Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступник Олександр Білак, директор Центру європейських проектів у Варшаві Лешек Буллєр, голова ГО «ФОРЗА» Леся Лойко, менеджер Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» Лоліта Гедо, менеджер Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» (Львів) Василь Хім’як. 

Загальний бюджет проекту - 518,3 тис. євро. Грантовий проект сприятиме розробці в Ужгороді Плану сталої міської мобільності. Це сучасний документ, яким користується багато міст Європи. Мета – щоб міський простір розподілявся рівномірно між автомобілістами, велосипедистами й пішоходами. 

Проект є партисипативним, заплановано багато зустрічей з різними цільовими групами. Так, у рамках проекту в Ужгороді встановлять 7 інформаційно-туристичних панелей, зроблять реконструкцію дорожніх перетинів з додатковим мощенням для людей з вадами зору, тротуарні виїмки для людей з труднощами рухливості, буде збудовано 2 криті велосипедні стоянки та 5 парклетів, встановлять 27 камер відеонагляду.

Проект фінансується з фондів Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020».

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради.

 

12 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів