Отруєння дівчинки кокаїном у Мукачеві – прокуратура зареєструвала кримінальне провадження

Отруєння дівчинки кокаїном у Мукачеві – прокуратура зареєструвала кримінальне провадження
Мукачівською місцевою прокуратурою внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням у засобах масової інформації про отруєння дитини кокаїном.

 

За попередньою інформацією, 13-річну дівчину у важкому стані доставлено до обласної дитячої лікарні м. Мукачево.

За результатами проведених аналізів, медиками діагностовано алкогольне отруєння важкого ступеню та, крім того, у крові дівчинки виявлено наркотичну речовину-кокаїн.

Попередня правова кваліфікація за ч.3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів вчинені із залученням малолітнього або щодо малолітнього) та ч.2 ст. 315 КК України (схиляння неповнолітнього до вживання наркотичних засобів).

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні буде доручено слідчим Мукачівського відділу поліції. Місцева прокуратура забезпечуватиме процесуальний контроль за ходом слідства.

Отакої: 13-річну мукачівку під алкоголем та кокаїном доставили в обласну дитлікарню

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 квітня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

  1. Читачка 2019-04-19 / 13:33:21

    В Ужгороді в багатоквартирному будинку на вулиці Міцкевича живе молода жінка з двома дітками шкільного віку (не живе а пропадає в прямому смислі слова) мама в неї померла, з чоловіком не живе, сама ніде не працює. Часто ця жінка буває в стані спяніння. Що буде з цими діточками, коли вони бачать. що пити це норма.

  2. Читачка 2019-04-19 / 13:19:17

    Мені шкода дитини, бо це дійсно страшно. Хочу висловити свою думку, що стосується нашої байдужості, щодо проблеми алкоголізму і наркоманіїї . Держава проявляє турботу, виплачуючи кошти на дітей, але є батьки, що ніде не працюють і витрачають ці кошти на власний розсуд ( це наркомани і алкоголіки). Служби у справах дітей не справляться з цими питаннями. Треба щось робити, бо це загроза деградаціїї молодого покоління.