Закарпатцям не радять зволікати: 28 днів щоб розмитнити «євробляху» і не сплачувати підвищених штрафів

Закарпатцям не радять зволікати: 28 днів щоб розмитнити «євробляху» і не сплачувати підвищених штрафів
Із 23 лютого по 23 травня 2019 року в Україні діє загальний режим митного оформлення легкових автомобілів, що ввезені громадянами на митну територію України в період з 1 січня 2015 року до 25 листопада 2018 року.

 

З 00:00 24 травня 2019 року набувають чинності зміни до окремих положень Митного кодексу України, внесені Законом України від 8 листопада 2018 року № 2612-VIII (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2612-19).

Згідно з цими змінами підвищено штрафи за недоставляння або перевищення строку тимчасового ввезення товарів, у тому числі автомобілів особистого користування, транспортних засобів комерційного призначення або строку тимчасового вивезення товарів чи втрата транспортних засобів. Розміри штрафів залежно від виду порушення коливаються від 170 грн до 170 тис. грн.

Окрім того, Законом внесено зміни до статті 34 Закону України «Про дорожній рух». Відтак транспортні засоби особистого користування, тимчасово ввезені на митну територію України громадянами більш як на 30 діб, підлягають державній реєстрації протягом десяти діб з моменту такого ввезення без зміни реєстраційних документів та національних номерних знаків країни їх реєстрації у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Крім того, у Закон України «Про Національну поліцію» також внесено зміни, чим доповнено повноваження поліції в частині виявлення транспортних засобів особистого користування, тимчасово ввезених на митну територію України громадянами більш як на 30 діб та не зареєстрованих в Україні у встановлені законодавством строки та вжиття заходів для виявлення наступних порушень:

- перевищення строків тимчасового ввезення та/або переміщення транспортних засобів у митному режимі транзиту;

- використання транспортних засобів для цілей підприємницької діяльності та/або отримання доходів в Україні;

- передача транспортних засобів у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили їх на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту, а також заходів для виявлення неправомірного розкомплектування таких транспортних засобів.

ДФС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 квітня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів