Крадіжка на закарпатському підприємстві на понад 40 тис грн: кого підозрюють?

До поліцейських Мукачівського відділу надійшло повідомлення про крадіжку. Заявник повідомив, що невідомі особи з приватного підприємства, яке виконує будівельно-ремонті роботи, викрали електроінструменти. Загальна сума збитку склала понад 40 тисяч гривень.
Працівники кримінальної поліції Мукачева оперативно встановили особу, причетну до вчиненого. Ним виявився 44-річний співробітник цієї ж фірми, раніше судимий мешканець Хмельницької області, який на підприємстві працював малярем. За фактом крадіжки з проникненням (ч.3 ст.185) Кримінального кодексу України у поліції провели розслідування. Підозрюваний, намагаючись уникнути відповідальності, не з’являвся на судові слухання. Поліцейські його доставили до суду для подальшого розгляду справи.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Закарпатські патрульні нагадують пішоходам про їхні права та обов'язки
- На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій
- "Про насильство не мовчать!" — закарпатські патрульні інформували, як діяти у разі домашнього насильства
- До уваги закарпатців: нова шахрайська схема в Telegram
- Психологи та кінологи поліції Закарпаття продовжують підтримувати захисників, які зараз знаходяться на реабілітації
- Від початку 2025 року на Закарпатті у ДТП загинули 13 людей
- 18 лютого 2025 року запрошуємо на воркшоп «Синергія співпраці: кращі практики приватних компаній з розширення прав і можливостей жінок»
- "Бути поруч з тими людьми, які служать іншим": історія першої на Закарпатті поліцейської капеланки
- Закарпатські патрульні цьогоріч виявили 455 водіїв, які користувалися телефоном під час керування авто
- Упродовж 2024-го року закарпатські патрульні винесли 112 постанов за порушення правил перевезення дітей
- Домашнє насильство: на Закарпатті з початку року поліцейські задокументували 3641 випадок
- Майже 2600 пішоходів-порушників притягнули до відповідальності закарпатські патрульні
- У жовтні закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 100 водіїв
- Закарапатці можуть подаватися на премію для стартапів IDF Awards 2024
- Із початку року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності 2349 пішоходів порушників
- Закарпатські гвардійці знайшли жінку, яка зникла понад тиждень тому
- Закарпатські громадські організації запрошують до участі в конкурсі грантів. УМОВИ
- Із початку місяця патрульні поліцейські виявили і покарали 94 п'яних водіїв
- 21678 закарпатців порушили швидкісний режим на дорозі
- Одноразова виплата Героям України або членам їх родин: з 1 липня грошову винагороду призначає і виплачує Пенсійний фонд
До цієї новини немає коментарів