На Закарпатті продовжують реабілітаційні заходи для бійців, які повернулися із зони бойових дій

Цього разу для колег, які повернулися із зони бойових дій, влаштували не тільки реабілітаційний, а й цікавий екскурс одними з наймальовничіших куточків краю.
Подорож пролягала до Синевирської поляни, що на Хустщині. Там бійці та члени їх сімей завітали до реабілітаційного центру бурого ведмедя. Далі – відвідали екопарк «Долина Вовків».
Наостанок заходу захисники побували біля найбільшого озера Українських Карпат – Синевира.
Окремо працівниця сектору психологічного забезпечення поліції Закарпаття провела кілька простих вправ спрямованих на вибудову комунікації та зняття напруги.
Захисники висловили щиру подяку за приділений час й цікаве дозвілля. Також бійці відзначили, що такі заходи сприяють швидшому їх психоемоційному відновленню: зменшують рівень стресу, приносять виключно позитивні емоції та мотивують рухатись вперед.
До теми
- Морози не зупиняють турботу: як лісівники рятують диких тварин взимку на Закарпатті
- Про найпопулярніші імена, якими називали новонароджених на Закарпатті у 2025 році
- ПДВ для ФОПів вдарить по місцевих бюджетах і цінах — позиція підприємців
- Елла Лібанова: Поки в Україні буде небезпечно, люди не повертатимуться, але тримати з ними зв’язок – ми зобов'язані
- Військовий медик з Ужгорода Ерік Глеба отримав нагороду «Хрест Турботи»
- На Закарпатті у 2025-му народились 8136 малюків
- Ветеран із Закарпаття Костянтин Кашула допомагає побратимам проходити шлях реінтеграції
- На Закарпаття прибули два евакуаційні потяги з Дніпропетровської області
- Легенди, страви та цікаві факти: як переселенки Тетяна та Олеся створили настільну гру "Закарпатський квест"
- Чому на Закарпатті виникають відключення світла та як працюють погодинні графіки
- «Армія – це наш шанс на виживання»: начмед Третього армійського корпусу Вікторія Ковач
- Миколаївська церква у Данилові: де можна побачити дерев'яну готику Закарпаття
- "Не маємо залишати сім'ї сам на сам із болем": в Ужгороді вийшли на акцію-нагадування про полонених і зниклих безвісти
- Пішов до ЗСУ ще до повномасштабного вторгнення: медик з Ужгородщини четвертий рік рятує життя на фронті
- Довгожитель із Закарпаття відзначив 100-річний ювілей
- Семеро малюків поповнили родини закарпатців на початку 2026 року
- Регіон двох календарів: як закарпатці шукають компроміси між звичками, традиціями, церквою й новим календарем
- Під час мобілізації не сказав, що медик, бо хотів у розвідку: Вадим Гаджега відмовився від кар’єри лікаря в Словаччині й пішов воювати за свою країну
- Гвардійці 26 полку провели для старшокласників ліцею "Лідер" в Ужгороді урок мужності
- Закарпатські кардіологи увійшли до рейтингу «ТОП-100. Впливові люди Закарпаття»






До цієї новини немає коментарів