Іршавські правоохоронці оперативно розкрили крадіжку з будинку місцевого жителя

Про крадіжку на лінію «102» вчора, 18 травня повідомив 33-річний мешканець Іршави. Як з’ясували працівники Іршавського відділення поліції, які прибули на виклик, з будинку заявника викрали 200 доларів.
Поліцейські одразу почали пошуки жінки, підозрюваної у крадіжці, яку власники оселі помітили, як та виходила з їх подвір‘я. Менш ніж за півгодини цей злочин було розкрито. Правоохоронці встановили та відшукали зловмисницю. Нею виявилася 53-річна непрацююча місцева мешканка. Гроші у неї вилучено.
За фактом крадіжки слідчі розпочали кримінальне провадження. В діях іршавчанки вбачаються ознаки злочину передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло).
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- «Еволюція моди Закарпаття…»: незвична екскурсія в Ужгородському замку
- До команди амбасадорів проєкту 4.5.0 Recovery Center приєдналася паралімпійська чемпіонка Надія Дьолог
- Міжнародний транскордонний проєкт WeCaRe: новий етап екологічної співпраці України, Угорщини та Словаччини
- Австрійські благодійники передали техніку і зацікавились досвідом Закарпаття у релокації бізнесу
- УжНУ увійшов у десятку кращих класичних університетів України
- «Діалог та партнерство»: регіональний форум для Рад з питань ВПО Закарпатської області в Ужгороді
- 2,9 ‰ алкоголю та чотири протаранені автівки — патрульні притягнули до відповідальності порушницю ПДР в Ужгороді
- СБУ повідомила заочні підозри ще п’ятьом охоронцям російської катівні, яка діяла під час окупації Херсона
- На Закарпатті стартує проєкт комплексної підтримки ветеранів «Повертаю себе собі»
- Патрульні розшукали осіб, які в Ужгороді побили жінку та втекли
- СБУ та Нацполіція затримали підпалювача, який виконував замовлення рф на Закарпатті
- В Ужгороді тимчасово перекрито рух вулицею Олександра Блеста, є зміни у маршрутах комунального транспорту
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із захисником Віктором Набожним
- В Ужгороді відбудеться благодійна виставка-продаж робіт Василя Кочана “Краса врятує світ”!
- Оренда під контролем: податкова і міська влада Ужгорода акцентують на прозорості доходів від житла
- В Ужгороді школярі 6-11-их класів можуть безкоштовно відвідати денний табір
- В Ужгороді відбудеться четвертий кінофестиваль «Кіно сусідів»: що можна побачити у програмі
- Діти з родин загиблих захисників із Ужгорода тиждень відпочиватимуть в угорській Ніредьгазі
- Через 5 порушень водій в Ужгороді отримав штрафів на загальну суму понад 60 тисяч гривень
- Патрульні виявили в Ужгороді таксиста з ознаками наркотичного сп’яніння й притягнули до відповідальності
До цієї новини немає коментарів