Чи покращать обслуговування  військовослужбовців та їх сімей  на Закарпатті

На друге пленарне засідання 15-ї сесії обласної ради підготовлено проект рішення «Про Програму підвищення ефективності системи обслуговування  громадян України, які мають відношення до військової служби, та членів їх сімей  у Закарпатській області на 2019 – 2020 роки».

 

Програму розробили фахівці Закарпатського обласного військового комісаріату задля виконання актуальних завдань: реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки; забезпечення прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, пенсіонерам з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членам їх сімей, удосконалення порядку комплектування військ (сил) особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Реалізація основних завдань Програми здійснюватиметься протягом двох років. За цей час заплановано обладнати приміщення обласного центру комплектування та соціальної підтримки, а також забезпечити особовий склад необхідними матеріально-технічними засобами. А це - закупівля меблів, встановлення сучасної охоронної сигналізації, обладнання системою відеонагляду, проведення робіт із дообладнання системи опалення та освітлення, забезпечення засобами зв’язку, персональними сучасними  комп’ютерами та ін.

Фінансування програми здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету (загальний обсяг ресурсів -  6988,0 тис грн), а у разі реалізації окремих проектів – за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Прес-служба Закарпатської облради

 

21 травня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів