Міжнародні партнери спрямували понад 40 млн доларів на виплати вимушеним переселенцям, які мешкають на Закарпатті

Понад 40 мільйонів доларів іноземні партнери спрямували для більш ніж 200 тисяч вимушених переселенців, які знайшли прихисток на Закарпатті. Про це повідомляють на сайті Закарпатської ОВА
Зокрема, йдеться про виплати від УВКБ ООН, Міжнародної організації з міграції, Всесвітньої продовольчої програми ООН як найбільших донорів та інших фондів, котрі надають фінансову допомогу. Таку грошову підтримку в області вже отримали 157 тисяч осіб, у процесі опрацювання ще 52 тисячі заявок, — йдеться у повідомленні.
За словами заступника голови ОВА Петра Добромільського, співробітництво триває за різними напрямками, серед яких – програми грошової підтримки, надання гуманітарної, психологічної та медичної допомоги, облаштування короткострокового й довгострокового житла для ВПО тощо, — повідомляють у Закарпатській ОВА.
До теми
- На Закарпатті розпочинають міжнародний проєкт зі збереження культурної спадщини краю за допомогою 3D-сканування
- Закарпаття приймає родини, що шукають безпечний прихисток - приїхали 24 людини із Дніпропетровщини
- Понад 4,5 тисячі закарпатців захворіли минулого тижня на ГРВІ
- У Закарпатському центрі нейрохірургії та неврології щодня приймають 10 пацієнтів з епілепсією
- Епідемія йде на спад: порівняно з минулим тижнем на Закарпатті хворих на 12% менше
- Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
- Закарпатські інженери виготовляють енергозберігаючі системи та акумулятори
- Розвиток туризму й енергонезалежність: вигоди від встановлення вітрових станцій на Закарпатті
- Як називали дітей у 2024 році, зокрема й на Закарпатті? Мін'юст назвав найпоширеніші та рідковживані імена
- По 7 угорських, словацьких та українських громад спільно вивчатимуть транскордонний проєктний менеджмент
- Як працює реабілітаційна зала для військових та цивільних в Закарпатській лікарні?
- Був на межі життя та смерті: медики Закарпатської обласної дитячої лікарні врятували 15-річного хлопця
- "Про насильство не мовчать!" — закарпатські патрульні інформували, як діяти у разі домашнього насильства
- Епідситуація на Закарпатті покращується. Найбільше хворих зараз в Ужгородському, Берегівському та Тячівському районах
- До уваги закарпатців: нова шахрайська схема в Telegram
- Психологи та кінологи поліції Закарпаття продовжують підтримувати захисників, які зараз знаходяться на реабілітації
- Від початку 2025 року на Закарпатті у ДТП загинули 13 людей
- «Бограч-index» – березень 2025: за місяць продукти здешевшали на 3,9 %
- На Мукачівщині для ромської громади провели «День здоров’я»
- Медзаклади Собранце та Перечина оновлять у рамках спільного проєкту
До цієї новини немає коментарів