Цікаво знати: вплив сиру на організм

Цікаво знати: вплив сиру на організм
Пропонуємо вам маловідомі факти про користь сиру.

 

Допомагає схуднути

Річ у тім, що у більшості людей із зайвою вагою в організмі спостерігається дефіцит кальцію. А численні дослідження приходили до висновку про те, що прийом їжі з кальцієм призводить показники індексу маси тіла до норми. Сир відноситься до числа подібних продуктів.

Знижує артеріальний тиск

Багатьом здається, що якщо в сирі високий вміст жиру і натрію, то цей молочний продукт призведе до стрибків артеріального тиску. В реальності, якщо ви будете вибирати сири з низьким вмістом жиру, то це якраз допоможе взяти тиск під контроль і знизити його.

Зміцнює зуби та кістки

Це пов'язано з тим фактом, що подібно молоку сир є відмінним джерелом кальцію. А даний мінерал — основний будівельний матеріал для зубів і кісток. Крім кальцію в сирі містяться цинк, магній, вітаміни А і D, які теж зміцнюють кістки.

Стимулює мікрофлору кишечника

Сир є відмінним джерелом ферментованої їжі, а подібного роду продукти цілюще впливають на мікрофлору кишечника. Наука вже довела, наскільки ця мікрофлора корисна для здоров'я в цілому.

Зміцнює кровоносні судини

Дослідники з'ясували, що вживання молочних продуктів на зразок сиру знижує ризик серцево-судинних хвороб шляхом зміцнення артерій.

Ukr.Media

 

07 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів