Клуб бізнесменів «Z 20» визначив пріоритети у покращенні бізнес-середовища на Закарпатті

Клуб бізнесменів «Z 20» визначив пріоритети у покращенні бізнес-середовища на Закарпатті
Керівники найбільш потужних підприємств регіону вчергове провели зустріч «закарпатської двадцятки», яка відбулася 12 червня на українсько-австрійському підприємстві «Фішер-Мукачево».

 

Генеральний директор компанії – світового лідера з виробництва лижної продукції – Василь Рябич ознайомив присутніх з технологією виробництва продукції підприємства та інноваційним  проектом з виробництва деталей та частин каркасу автомобіля із композитних матеріалів, а також поділився секретами багаторічного успіху «Фішер-Мукачево» на міжнародному ринку. Сьогодні «Фішер» в Мукачеві – це:

§  всесвітньовідомий бренд, новітні технології та висока якість продукції;

§  соціально-орієнтоване підприємство, де дбають про своїх працівників;

§  хороші умови праці з середньою заробітною платою робітників понад 17 000 грн.;   

§  підприємство з  безкоштовним медичним обслуговуванням;

§  виробник продукції для кращих спортсменів світу та ключок для НХЛ.

Друга частина зустрічі була присвячена обговоренню  пріоритетних завдань для покращення бізнес-середовища, які спільними зусиллями влади та бізнесу потребують нагального  вирішення. Серед першочергових напрямків у роботі нової влади закарпатські бізнесмени визначили:

1.      Налагодження ефективної моделі партнерства влади та бізнесу

2.      Зупинення трудової міграції

3.      Розвиток інфраструктури та митної логістики

4.      Встановлення інвестиційних стимулів та секторальна підтримка бізнесу

5.      Спрощення регулювання земельного ринку та містобудівної діяльності.

Також учасники зустрічі озвучили законодавчі прогалини, які заважають ефективному розвитку бізнесу та найбільш нагальні проблеми підприємств регіону, які потребують вирішення на урядовому та місцевому рівнях.

Серед учасників клубу, котрі взяли участь у обговоренні: Андрій Андріїв (ТОВ «Сонячна енергія плюс»),  Володимир Горінецький (ТОВ «Гроклін-Карпати»), Михайло Дуран (ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»), Іван Качур (ТОВ «Перечинський лісокомбінат»), Валентина Непійпова (Об’єднання роботодавців «Закарпаття»), Володимир Панов (ПрАТ «Єврокар), Тарас Петрина (ТОВ «Завод Флекстронікс ТзОВ»), Василь Рябич та Андрій Рябич  (ТОВ «Фішер-Мукачево»), Ростислав Пазина (ЮК «Колегіум»), Марина Паращинець (ТОВ  «Сезпарксервіс», керуюча компанія індустріального парку Соломоново).  

Підводячи підсумки, Голова Об’єднання роботодавців Закарпаття Володимир Панов наголосив, що слоган «не бізнес для влади, а влада для бізнесу» врешті повинен перетворитися з крилатої фрази в реальну практику. «Сьогодні домінатою створення привабливого бізнес-середовища в Україні повинна стати політична воля нової влади та швидкість прийняття управлінських рішень. Закарпатська двадцятка «Z 20» вже найближчим часом розпочне відпрацьовувати дієву модель взаємодії бізнесу та влади. А владі негайно потрібно визначити ті інструменти та механізми, які будуть направлені на створення умов для розвитку реального сектору економіки», ? зазначив Володимир Панов. 

Організатори зустрічі запевнили, що такого формату засідання клубу «Z 20», яке відбулось на підприємстві «Фішер-Мукачево», проводитимуться також і на інших підприємствах області, й надалі відпрацьовуватимуться  ініціативи, направлені на зміну системи координат ведення бізнесу.

«Закарпатська двадцятка» ? інтелектуальна платформа, яка щороку об’єднує закарпатський бізнес, демонструючи сучасні підходи у формуванні громадянського суспільства, та формує пул лідерів, котрі дбають не тільки про бізнес-інтереси компаній, а й про соціально-економічний розвиток та майбутнє регіону і країни в цілому.

Прес-служба  оОбласного об’єднання організацій роботодавців "Закарпаття"

 

12 червня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів