Погляд має значення: Закарпатці все частіше обирають незвичайний аксесуар

– Аню, якими лінзами цікавляться закарпатці? Прагнуть більше до натурального кольору очей чи все частіше звертають увагу на неординарні варіанти?
– Світові тенденції зараз тяжіють до натуральності і Україна в цьому плані аж ніяк не відстає. При цьому суттєво розширилась кольорова гамма відтінків. Якщо 2-3 роки тому натуральні лінзи були доволі одноманітними (блакитні, сірі та зелені), то зараз ми маємо з десяток відтінків цих кольорів, а також світло- та темно-карі, оливкові, бірюзові, чорні та фіалкові. Кожен знайде на свій смак.
– На що варто звертати увагу при підборі?
– В першу чергу, треба орієнтуватися на свій власний стиль і смак, тут все як і з одягом чи макіяжем. Хтось любить більш натуральне, хтось більш виразне – лялькове, краса буває різною.
Говорячи, про якісь методи візуального підбору, то орієнтуватися варто на ваш кольоровий тип (весна, літо, осінь, зима). Тобто якщо вам пасують теплі, пастельні відтінки, то й лінзи треба обирати теплих відтінків: світло-карий, жовто-зелений, бірюзовий, перлинний-сірий (айворі), ліловий. Якщо ж ви полюбляєте контрастні насичені кольори, то і лінзи краще обирати в таких відтінках: холодний сірий, блакитний, насичений зелений, колір темного шоколаду, бузковий. Цікаве спостереження: найбільш універсальні кольори, як не дивно – бірюзовий та фіолетовий, вони пасують майже всім!
Якщо ви вирішили спробувати лінзи вперше і не знаєте який колір обрати, то я б радила взяти ті, що мають такий самий відтінок, як і ваші очі, але більш насичений. Такі лінзи будуть доречними в будь-якій ситуації: і наповсякдень, і на вечірній вихід.
– А як шукати надійного продавця? Адже вибір лінз – це відповідальна справа, яка може коштувати здоров’я очей…
– Ні для кого не секрет, що найкращий варіант – читати відгуки, що залишають на незалежних джерелах: Google, офіційні групи Facebook, тобто там, де у власника магазина немає можливості їх коректувати.
Ринок кольорових лінз в Україні дуже молодий, впізнаваності брендів та виробників майже немає, чим часто користуються продавці. Нерідко доводиться спостерігати ситуацію, коли один і той самий товар продається зі 100, а то і 200-відсотковою різницею в ціні. Тобто дорого – не означає добре, а дешево – не означає погано, тут кожен магазин вибирає свою стратегію і цінову політику.
– Чи потрібна попередня консультація лікаря?
– Звичайно, консультація офтальмолога потрібна, аби переконатися, що немає медичних протипоказів до носіння лінз. Хоч стається таке вкрай рідко, але краще бути певним на 100 %. Самі ж по собі лінзи на очі ніяк не впливають, звісно, якщо дбати про гігієну.
Є й лінзи для корекції зору, вони навіть можуть бути корисними. Великий плюс у тому, що лінзи, на відміну від окулярів, не обмежують боковий зір, і ви повноцінно напружуєте всі м’язи в очах. Також вони не заважають займатися спортом та вести активний спосіб життя.
– Кольорові лінзи лише для краси чи є й варіанти з діоптріями?
– Так, є і для корекції зору, наш магазин тільки починає працювати з таким сегментом, але вже можна сказати, що він має великі перспективи.
– І розкажіть трохи про незвичайні варіанти: що пропонує ринок?
– Дизайн так званих сrazy-лінз обмежується виключно людською фантазією. Чого тільки не пропонує ринок: котячі очі, лінзи, що світяться під ультрафіолетовим світлом, лінзи, які повністю перекривають око (склери) та роблять його повністю чорним. Crazy-лінзи найчастіше беруть люди, чия професійна діяльність пов’язане з творчістю, для створення креативних образів: це візажисти, стилісти, ведучі, косплеєри.
Ще один сегмент покупців – це шанувальники зірок, які у своїх образах використовують лінзи (наприклад, Мерлін Менсон), таким чином фанати намагаються стати більш схожими на своїх улюбленців. Із цікавих новинок у світі креативних лінз – райдужні, вони мають одночасно до 7 відтінків і роблять погляд по-справжньому незабутнім.
Хоча й тих, хто хоче просто полякати бабусь біля під’їзду теж вистачає. Так, бувають люди, що носять крейзі-лінзи у повсякденному житті.
Тільки не треба забувати, що лінзи викликають певне звикання: один раз спробував і далі неможливо зупинитися, хочеться бачити себе різним знову і знову.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 108 хлопчиків та 80 дівчаток, серед яких 4 двійні, народилися в червні в Ужгороді
- Відновити Землю після різних екологічних катастроф – мета гри, яку розробили студенти УжНУ
- Майже 200 тисяч експонатів у понад 40 експозиційних залах у фондах обласного краєзнавчого музею
- В Ужгороді водій автобуса веде блог про свою роботу
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
- Ужгородські школярі – серед найкращих на Всеукраїнському заході «Швидше, вище, сильніше – разом!»
- Пейзаж в об’єктиві тепловізора від військового Владислава Товтина можна придбати на благодійному аукціоні
- В Ужгородському скансені створять 3D моделі народного вбрання з різних регіонів Закарпаття
- Ужгородська школа мистецтв завершила 70-й, ювілейний, навчальний рік
- Ветеранський простір «Вдома»: підтримка для тих, хто пройшов війну
- Смак літа в кожній ложці: в Ужгороді створили полуничне меню
- Закарпатська компанія взяла участь у масштабному велопробігу в Луцьку на підтримку Героїв
- Юрій Федько, Закарпаттяенергозбут: «Ми прагнемо, щоб наші Центри обслуговування клієнтів були доступними для всіх без винятку»
- «Файна вишиванка»: в Ужгороді оригінально вітали з Днем вишиванки
- Втрачений Ужгород: про що писали газети сто років тому, у квітні 1925-го?
- 178 немовлят народилося у квітні у Клінічному перинатальному центрі в Ужгороді
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Де знайти гліцинії в Ужгороді?
- В Ужгородському замку відбудеться бал, збиратимуть гроші для важкохворого Олежика Ригана
- На виставці іконопису говорили про створення музею ікон Закарпаття
До цієї новини немає коментарів