Футбол по-закарпатськи: у вищій та західній першій лідери перемагають, а в східній – втрачають очки

Цими вихідними відбулися матчі 9-го туру в вищій та першій лігах.

У вищій лізі на цей тур «Вільхівці» у рідних стінах планували спинити лідера – виноградівський «Севлюш». Перший тайм завершився без голів, а вже в другій половині своїм фірмовим ударом з лівої відзначився Юрій Чонка, а подвоїв перевагу гостей Денис Ребрик. Тож виноградівці й надалі попереду (юнаки – 0:5).

Ще один цікавий двобій відбувся в Концові, де місцевий «Витязь» приймав «Поляну». Останні набрали форму й здобувають вікторію одну за іншою.  Й цього разу полянці зуміли вибороти потрібний для себе результат. В нокдаун господарів полянські гравці вже відправили на 5-й хвилині, коли м’яч у їх ворота зрикошетив від власного гравця. Ще в першій половині гості двічі зуміли реалізувати свої нагоди. А от «Витязь» спромігся на відповідь лише на 66-й хвилині, досвідчений Руслан Соскида реалізував свою нагоду, як виявилося цей м’яч став голом-престижу (юнаки – 8:1).

У матчі «Середнє» - «Бужора» (Іршава) переможців виявлено не було. На гол господарів з пенальті в першій половині зустрічі іршавчани відповіли м’ячем у другій половині поєдинку. Тож 1:1 (юнаки – 1:0).

ФК «Карпати» (Дубове) – МФА «Мункач» – матч не відбувся у зв’язку зі зняттям із розіграшу команди «Карпати».

СК «Карпати» (Рахів) – вихідний

Турнірне становище: «Севлюш» -  16; «Поляна» - 14; МФА – 10;  «Вільхівці» - 9; «Карпати» (Рахів) – 8; «Витязь» - 7; «Бужора» - 5; «Середнє» - 4.

Юнаки: «Севлюш» - 18; МФА, «Витязь» - 15; «Середнє», «Бужора», «Карпати» - 9;  «Поляна» - 3; «Вільхівці» - 0.

У першій лізі лідери два «Колоси» ракошинський та іванівський здобувають важливі перемоги на виїзді.  Ракошинці здолали  на виїзді в мукачівському дербі новодавидківський «Ф.Медвідя».  Хоч клуб знаного закарпатського динамівця першим повів у рахунку, проте «Колос» уже в другій половині зустрічі зумів не лише відігратися – з пенальті, а згодом завдяки голам Василя Куделка та Вадима Курти вийти вперед. Тож 3:1 перемога гостей, які продовжують лідирувати (юнаки – 4:1).

Інший «Колос» іванівський продовжує наступати на п’яти лідерам. У цьому турі іванівський колектив не зустрів серйозного опору на виїзді зі сторони «Заріччя». Правда зарічанська команда через рішення контрольно-дисциплінарного комітету теж не грала на рідному полі, а проводила зустріч в Іршаві. З рахунком – 5:0 «Колос» на виїзді громить «Заріччя» (юнаки – 2:2).

Цікавий поєдинок пройшов у Кінчеші – місцевий «Сокіл» приймав ФК «Сільце».  Вийшов цікавий матч. Першими досить несподівано повели гості – зі штрафного потужним ударом відзначився Олексій Полянський, який не залишив жодних шансів кіперу господарів. Проте, вже в кінці тайму господарі через помилку кіпера рахунок зрівняли. А наприкінці зустрічі зуміли провести швидку атаку й  виривають перемогу – 2:1 (юнаки – 4:1).

В інших двох матчах були зафіксовані розгромні результати: «Нижній Коропець» удома з рахунком – 10:0 познущався з ФК «Боржавське» (юнаки – 2:2). А п’ять м’ячів на свій рахунок записав кращий бомбардир команди Михайло Трухан (юнаки – 2:2).

А в поєдинку «Бобовище» - «Невицький замок» (Невицьке) господарі зуміли вколотити в ворота невиччан аж 11 мячів, а в свої пропустили лише два. Один гравець команди ФК «Бобовище»  Василь Бирак зумів шість разів вразити володіння  гостей. (юнаки – 3:1)

ФК «Боржава» (Довге) – вихідний

Турнірне становище: «Колос» (Ракошино) – 25 очок; «Колос» (Іванівці) – 23; «Сокіл» (Кінчеш) – 14; ФК «Заріччя» - 12; «Бобовище», «Боржава» - 11; «Н.Коропець» - 10; ФК «Ф.Медвідя», ФК «Сільце» - 7; «Невицький замок» - 3; «Боржавське» - 0.\

Турнірне становище юнацьких команд: ФК «Ф.Медвідя» - 19; «Сокіл» - 17; «Невицький замок» - 14; «Н.Коропець» - 12; «Сільце», «Боржава» - 11; «Заріччя», «Колос» (Іванівці) – 10; «Бобовище» - 8; «Боржавське» - 4; «Колос» (Ракошино) – 3.

У східній зоні першої ліги лідери втрачають залікові бали.

Зокрема ФК «Хуст» на виїзді в Ясінях не втримав перемогу вже на останніх хвилинах зустрічі. Команди почергово виходили вперед. А розвязка настала в останні 4 хвилини двобою. На 89-й хвилині гри вперед виходить хустський колектив -3:4, однак, уже в компенсований час гри господарі заробили пенальті й зрівнюють результат поєдинку – 4:4 (юнаки – 1:4).

А «Діброва» з Нижньої Апші й взагалі виборює три бали в протистоянні з фаворитом – СК «Тячів», й також в компенсований арбітром час. На 80-й хвилині гри Василь Дан вікдриває рахунок у матчі, через дві хвилини тячівці зрівнюють результат у матчі. А на компенсованій 90+6-й хвилині той же Василь Дан приносить перемогу для рідного колективу – 2:1.

А в матчі «Терново» - «Вишково» вікторію таки святкують більш міцніші гравці з Вишкова – 1:2 (юнаки – 3:0).

В дербі хустини «Іза» - «Гірник» (Рокосово). Долю зустрічі вирішив єдиний гол на 30-й хвилині від гравця команди-господаря Дмитра Микульця (юнаки – 0:4).

Матч ФК «Копаня» – ФК «Ялинка» (В.Бичків) – перенесений на 27 червня.

Турнірне становище: ФК «Хуст» - 23 очки; «Ялинка», «Тячів» - 15; «Говерла», «Вишково» - 13; «Копаня» - 12; «Іза» - 10; «Діброва» - 9; «Гірник» - 7; «Вонігово» - 6; «Терново» - 4.

Турнірне становище юнаків: ФК «Хуст» - 27 очок; «Ялинка» - 15, «Тячів», «Вишково» - 13; «Гірник» - 12; «Діброва» - 11; «Терново» - 10; «Говерла», «Вонігово» - 7; «Іза», «Копаня» - 6.