Ужгородський СДЮСШОР перемагає на турнірі Пінковського

У півфіналі ужгородський СДЮСШОР зумів мінімально переграв київський "Локомотив" - 2:1, а «Варда» (Кішварда, Угорщина) взяла реванш у ФК Львів за велику поразку на груповій стадії, здолавши львів’ян – 1:0.
У поєдинку за сьоме місце ужгородський «Зінедін» (Ужгородський район) зіграв внічию з Вінницею, а в серії пенальті святкував перемогу.
ФК «Львів» у матчі за бронзу досить легко справився із київськими «залізничниками» - 3:0 й задовольнився третім місцем.
Фінальний матч між СДЮСШОР та «Варда» проходив у рівній боротьбі, проте угорці у першому таймі були ближчими до голу, двічі змарнувавши відмінні нагоди. У другому таймі команди ще по разу обмінялись гострими моментами і коли гра вже підходила до завершення ужгородці заробили стандарт на правому краї біля чужої штрафної. Андрій Івасій відправив м'яч під поперечку, принісши перемогу своїй команді.
По завершенні фіналу організатори змагань Олександр Роман, Василь Орос та Володимир Мухлинін розпочали церемонію нагородження. Всіх учасників привітала із завершенням турніру донька Володимира Івановича Пінковського - Марина Володимирівна. Привітали учасників і голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач та давній друг Володимира Пінковського Томаш Пфайфер.
Як повідомляє сайт «Лобда» кращими в номінаціях стали:
Кращий воротар – Павло Ріпак (ФК Львів)
Кращий захисник – Ян Кузьма (СДЮСШОР Ужгород)
Кращий півзахисник – Андріан Бекерський (ФК Львів)
Кращий нападник – Артур Антоненко (Локомотив Київ)
Кращий бомбардир – Андрій Івасій (СДЮСШОР Ужгород)
Кращий гравець – Кун Акош (Varda LA Kisvarda (HU) )
За цим слідувало вручення грамот, медалей та кубків призерам змагань.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Близько 300 спортсменів приїхали в Ужгород на Відкритий турнір із дзюдо «Randori Spring Cup»
- В Ужгороді – відкритий чемпіонат міста з кікбоксингу WAKO
- На Ужгородщині проходять відкриті змагання з танцювального спорту «Uzhhorod Open – 2025»
- Ужгородська спортсменка здобула три золоті медалі на Чемпіонаті України з кікбоксингу
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Символічний пас від військового розпочав матч ФК «Минай» та запорізького «Металургу»
- В Ужгороді сьогодні дві масштабні спортивні події – Кубок України та Відкритий чемпіонат міста з Кіокушин БуДо карате
- Приємні сюрпризи чекають учасників Uzhhorod Half Marathon 2025
- Масштабні змагання в Ужгороді - відбувся відкритий чемпіонат міста зі спортивного орієнтування
- Відкритий чемпіонат Асоціації гирьового спорту України триває в Ужгороді
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- Дві закарпатські спортсменки вибороли призові місця на етапі Кубка Європи
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
- Закарпаття приймало чемпіонат України з дзюдо серед юніорів та юніорок до 21 року
- Закарпатка Аннамарі Данча показала найкращий результат сезону на Кубку світу зі сноубордингу
- В Ужгороді провели турнір з американського футболу пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
- Юні дзюдоїсти з Ужгорода здобули медалі на турнірі у Львові
- Фінішував IX cезон Ужгородської футзальної ліги
- Відкритий чемпіонат Закарпатської області зі змішаних бойових мистецтв за версією UFMMA зібрав понад 200 учасників
До цієї новини немає коментарів