На Закарпатті перебуває делегація рятувальників з Чеської Республіки

На Закарпатті перебуває делегація рятувальників з Чеської Республіки
Сьогодні, 15 серпня, рятувальники Закарпаття приймали у себе в гостях делегацію Краю Височина Чеської Республіки, яка наразі перебуває з візитом на Закарпатті.

 

Делегацію очолив гетьман Краю Височина Їржі Бєгоунек та генеральний директор пожежно-рятувальної служби Чеської республіки Драгослав Ріба. Також серед членів делегації: Ян Сламечка – голова Крайового об’єднання добровільних пожежників Краю Височина; Роберт Валал – директор підприємства «Пожежна безпека»; Катеріна Свободова – координатор співпраці Краю Височина і Закарпатської області. Візит іноземних гостей до України - черговий крок у розвитку транскордонного співробітництва та ділового партнерства між закарпатськими рятувальниками та чеськими колегами, яке триває вже декілька років.

Місцем зустрічі сьогодні став Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення ДСНС Закарпаття. Тут чеські рятувальники презентували для місцевих вогнеборців плаваючі пожежні мотопомпи, генератори, бензопили, каски та багато іншого обладнання для пожежних-рятувальників. Вручаючи подарунки підрозділам ДСНС, генеральний директор пожежно-рятувальної служби Чеської республіки Драгослав Ріба подякував рятувальникам за щоденну роботу, яку вони виконують на благо громади Закарпаття, та побажав, щоб ці подарунки захищали їх від небезпек та якомога ефективніше допомагали рятувати життя людей та їхнє майно від надзвичайних ситуацій.

Своєю чергою керівник закарпатських рятувальників Роман Гудак подякував поважним гостям за надані матеріально-технічні засоби та висловив сподівання, що відносини між закарпатськими рятувальниками та пожежно-рятувальною службою Краю Височина Чеської Республіки будуть лише поглиблюватися, адже обмін досвідом роботи, а також впровадження новітніх технологій, дасть змогу рятувальникам більш оперативно та якісно надавати допомогу людям, які її потребують.

 

У ДСНС України у Закарпатській області

 

15 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів