В Закарпатті нерідко нівелюють можливості «ProZorro» задля заощадження 

В Закарпатті нерідко нівелюють можливості «ProZorro» задля заощадження 
За 6 місяців поточного року в Закарпатській області оголошено понад шістнадцять тисяч закупівель на загальну суму майже 11 млрд грн.  

 

Протягом півроку оголошено 16 196 закупівель загальною очікуваною вартістю 10,9 млрд. грн. Поточна сума договорів – 5,2 млрд. грн. 647 закупівель (3,9% від загальної кількості закупівель) – медичні, загальна очікувана вартість яких становить 251,61 млн. грн.

У звітному періоді успішно завершились закупівлі на суму 199,5 млн. грн, загальна економія коштів у яких становить 7%. Третина оголошених закупівель проведена за конкурентними процедурами - 225, де лише 8,9% - допорогові закупівлі.  Це свідчить про використання замовниками системи електронних закупівель виключно на вимогу законодавства, нівелюючи при цьому можливості використання «ProZorro» задля заощадження.

За пів року в Ужгороді зекономили на державних закупівлях понад 20 млн. грн. У системі публічних закупівель «ProZorro» здійснено 723 закупівлі на загальну суму 223 млн. грн, з яких 195 закупівель проведено конкурентними процедурами на загальну суму 151 млн. грн.

Минулого року Закарпаття здійснило найменшу в Україні кількість закупівель у системі «ProZorro». Там оголосили всього 2 898 торгів. Проте за вартістю закупівель, регіон може конкурувати з лідерами системи. Влада області виділила з бюджету 15,9 млрд грн.

Автор: Марія Мигаль

 

27 серпня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів