На Закарпатті прикордонники не дали вивезти хлопчика до Італії
Сьогодні вночі у пункт пропуску «Тиса» на виїзд з України прибула 58-річна громадянка України, яка разом з десятирічним хлопчиком прямувала до Італії.
На контроль, разом зпаспортами, жінка пред’явила заяву від батьків про згоду на вивіз дитини за кордон, начебто засвідчену консульством України у Мілані.
Проте, у ході додаткового вивчення документів прикордонники встановили, що документ підроблено. Окрім інших ознак, про це свідчили орфографічні помилки та невідповідний підпис консула.
За даним фактом охоронці кордону надіслали до Ужгородського РВ поліції ГУНП у Закарпатській області повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за ст.358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Неповнолітному громадянину України, якого намагались незаконно вивезти за межі України, було винесено рішення про відмову в перетині державного кордону. Після завершення необхідних процесуальних заходівжінка з хлопчиком вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.
Прес-служба Чопського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Мукачівський прикордонний загін спростував інформацію про нові обмеження у п’ятикілометровій зоні від кордону
- У Чопі жінка намагалася підкупити прикордонників хабарем
- У вантажному потягу, що прямував до Угорщини, прикордонники знайшли 500 пачок безакцизних сигарет
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- Біля кордону зі Словаччиною затримали іноземця
- У потягу, що прямував з Угорщини, прикордонники знайшли психотропні речовини
- Двох переправників затримали на Закарпатті прикордонники разом зі співробітниками поліції та СБУ
- Правоохоронці задокументували факт спроби підкупу військовослужбовця Мукачівського прикордонного загону
- Українські та словацькі прикордонники провели тренінг зі спільного патрулювання кордону
- На кордоні з Угорщиною викрили спробу контрабанди сигарет
- У горах поблизу українсько-словацького кордону затримали групу порушників
- Військовослужбовці Чопського загону затримали п’ятьох чоловіків, які намагалися незаконно перетнути українсько-словацький кордон
- У Чопському прикордонному загоні відзначили річницю створення військової частини
- Дружині полеглого закарпатського прикордонника вручили державну нагороду чоловіка
- Об’їжджали контрольний пост: провідника з двома порушниками зупинили прикордонники з поліцейськими неподалік від кордону з Угорщиною
- Прикордонники на Закарпатті вдосконалювали навички виявлення підроблених документів
- Прикордонники Чопського загону виявили спробу незаконного перетину кордону громадянином України призовного віку
- На кордоні з Угорщиною прикордонники виявили серію підроблених «Зелених карт»
- Пів мільйона гривень запросив житель Вінниччини за поїздку до українсько-румунського кордону

До цієї новини немає коментарів