В Ужгороді велодоріжка на набережній Незалежності – вже з розміткою

Про це у соцмережі Фейсбук повідомив міський голова міста Богдан Андріїв.
"Завершуються роботи з нанесення розмітки велодоріжки на набережній Незалежності. Сподіваємося, вона буде зручною і допоможе краще орієнтуватися велосипедистам і пішоходам, які часом не могли порозумітися. Ми ж далі працюватимемо над розбудовою велоінфраструктури в Ужгороді", – йдеться у дописі Bohdan Andriyiv.



Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгород готується до нового навчального року: серед головних завдань – безпека дітей та якість освіти
- Сесія Ужгородської міської ради: додаткові кошти на оборону, соціальні програми та підтримку містян
- Для перших шкільних кроків: в Ужгороді 38 дітей захисників отримали наплічники
- Прогноз бюджету Ужгорода на 2027-2029 роки схвалили на черговому засіданні виконкому міськради
- Транспорт, інфраструктура, освіта та медицина: в Ужгороді затвердили план інвестицій на 2027–2029 роки
- Богдан Андріїв провів особистий прийом громадян
- Ужгород став майданчиком для обміну досвідом Рад з питань ВПО з різних регіонів України
- Богдан Андріїв привітав з ювілеєм 100-річного ужгородця
- Транспорт, інфраструктура, освіта та медицина: в Ужгороді визначили інвестиційні пріоритети на наступні три роки
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав 100-річну ювілярку
- Сьогодні 48 дітей із Ужгорода вирушили на відпочинок до Угорщини
- Богдан Андріїв: «Щира вдячність кожному медичному працівнику Ужгорода»
- В Ужгороді посилять вимоги до користувачів та власників електросамокатів
- Виконком Ужгородської міськради затвердив порядок організації безоплатного харчування школярів на 2026/2027 навчальний рік
- Понад 45,5 млн грн державної субвенції спрямують на безоплатне харчування ужгородських школярів
- На Закарпатті вшанували пам’ять полеглих захисників України та героїв Угорської революції 1956 року
- Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв зустрівся із заступницею Глави Місії Посольства Великої Британії в Україні Шарлоттою Сюрен
- Богдан Андріїв: "Ключі від квартир в Ужгороді отримали ще три родини захисників"
- Богдан Андріїв: "Пам'ятаємо подвиг Шандора Кіша, дякуємо і низько вклоняємося його мамі"
- Богдан Андріїв поспілкувався з ужгородцями під час чергового особистого прийому
Коментарі:
Залишити коментар:
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без будь-яких попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані правоохоронним органам, якщо від них надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати посилання та рекламні повідомлення!
До цієї новини немає коментарів