Закарпатські рятувальники похвасталися новим автомобілем (ФОТО)

Закарпатські рятувальники похвасталися новим автомобілем (ФОТО)
Сьогодні, 26 вересня, в закарпатських рятувальників радісна подія. Автопарк Управління ДСНС України у Закарпатській області поповнився автомобілем «Fiat Talento», який стане у нагоді для оперативної доставки особового складу до місця виникнення надзвичайних подій та ситуацій.

 

Ця подія стала можливою завдяки  реалізації  Програми транскордонного співробітництва  «Польща – Білорусь-Україна 2014-2020»  та  проекту “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні”.

Це вже другий транспортний засіб, який придбано в рамках реалізації даного проекту. У червні 2019 року за сприяння Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві  з рятувальниками Львівської, Івано-Франківської областей та Воєводською комендатурою Державної пожежної служби в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу закарпатські рятувальники вже отримали  пожежний автомобіль легкого класу з професійним гідравлічним обладнанням АЦ-2-50 (Iveco Daily 70C15).

У ДСНС України у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів