Засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК за участі міського голови Ужгорода: що обговорили?

Засідання Ради голів ОСББ, ЖБК та БК за участі міського голови Ужгорода: що обговорили?
Міський голова Богдан Андріїв особливу увагу звернув на дотримання правил протипожежної безпеки у багатоквартирних будинках.

 

Начальник Ужгородського міськрайонного відділу ДСНС Віталій Ільницький поінформував про підготовку до опалювального сезону та які, у зв’язку з цим, необхідно провести першочергові заходи з протипожежної безпеки. Зокрема, потрібно очистити підвальні приміщення та горища, коридори від сторонніх предметів, заборонено спалювати траву та гілки, слід проводити інструктаж серед мешканців, перевірити і відремонтувати системи опалення, прочистити димовентканали, облаштувати пожежні щити та системи сигналізації, встановити вказівники шляхів евакуації тощо.

На прохання експерта Фонду енергоефективності в Закарпатській області Руслана Попітченка обрали кандидатів від Ради у робочу комісію щодо сприяння діяльності ОСББ та Фонду енергоефективності в Ужгороді. Вирішили, що звернуться до КП "Архітектурно-планувальне бюро" з рекомендацією про пріоритетне виготовлення документації на будинки, які подають заявки на участь у Програмі Фонду.

Йшлося також, що члени Ради консультуватимуть щодо визначення статусу спірних допоміжних та нежитлових приміщень у будинках ОСББ і спільно з регіональним консультантом ПРООН Любов’ю Павлович проводитимуть навчання голів новостворених об’єднань та переобраних керівників.

Крім того, щоб систематизувати участь будинків у Програмі капітального ремонту житлового фонду міста Ужгород на 2020-2022 роки, розроблять нову редакцію Положення про дольову участь співвласників багатоквартирних будинків у капітальному ремонті житлового фонду міста. Використовуватимуть для цього досвід інших міст України, зокрема щодо першочерговості включення об'єктів, де мешканці готові співфінансувати 50% вартості проекту.

Джерело: прес-служба Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

27 вересня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів