Ігор Бондаренко відвідав Іршавщину: які проблеми району вирішуватиме?

Ігор Бондаренко відвідав Іршавщину: які проблеми району вирішуватиме?
У вівторок, 22 жовтня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко у рамках виїзного особистого прийому громадян, який відбувся в Іршавській райдержадміністрації, побував на багатьох об’єктах та вивчав проблемні питання району.

 

Серед пріоритетних і болючих – жалюгідний стан та якісний ремонт доріг. Позаяк хронічне недофінансування дорожнього господарства області і зростаюча з кожним роком інтенсивність дорожнього руху призвели до руйнування дорожнього покриття практично на всій протяжності автодороги Н-09, де капітальні ремонти не проводилися понад 25 років. Нині тут частково ремонтують найбільш зруйновані ділянки автошляху.

Далі в Іршваській РДА Ігор Самійлович провів особистий прийом громадян. Майже два десятки осіб звернулися до голови ОДА з наболілими питаннями. Більша їх частина стосувалися виділення коштів для відновлення доріг, надання одноразової матеріальної допомоги. Серед інших звернулись батьки дітей, які хворіють на рідкісну хворобу – муковісцидоз. На жаль, лікування дороговартісне і необхідно багато разів в рік їхати у Львів на лікування. Батьки просили голову створити можливість лікувати дітей в Закарпатській області та допомогти фінансово.

Після прийому громадян Ігор Самійлович відвідав с. Сільце, де перевірив стан будівництва амбулаторії. Спілкувався із жителями села щодо безпеки дітей під час будівельних робіт медзакладу та створення добровільного об’єднання громадян.

В с. Кушниця очільник краю відкрив спортивний майданчик. За бюджетною програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на реконструкцію спортивного майданчику для ігрових видів спорту з влаштуванням штучного покриття в с. Кушниця  виділено 629,5 тис. грн. У своєму вітальному слові Ігор Самійлович зазначив: «Наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків, але найголовніше – створення для цього відповідних умов».

Далі посадовець проінспектував стан будівництва спортивного майданчика та амбулаторії в с. Луково та поспілкувався з керівництвом села і будівельниками.

 

Прес-служба ОДА

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 жовтня 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів