Тренінг «Фінансова діяльність в ОСББ» відбувся в Ужгородській міській раді

Тренінг «Фінансова діяльність в ОСББ» відбувся в Ужгородській міській раді
Тренінг «Фінансова діяльність в ОСББ» для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків відбувся напередодні в Ужгородській міській раді. Його провів експерт із фінансової діяльності ОСББ неурядової аналітичної організації «Центр досліджень місцевого самоврядування» зі Львова Віталій Шишко.

 

У вступному слові регіональна координаторка ПРООН із досягнення цілей сталого розвитку в Закарпатській області Любов Павлович наголосила на важливості роботи щодо створення і функціонування ОСББ, відзначила позитивні результати співпраці міської влади, ОСББ і ПРООН.

Начальниця відділу експлуатації житлового фонду та інженерних мереж департаменту міського господарства Марина Куберка привітала понад 60 учасників тренінгу з Ужгорода та інших міст краю, додала, що на сьогодні в Ужгороді зареєстровано 400 ОСББ. За показником кількості створених ОСББ на 10 тис. населення та за площею житлового фонду, де діють ОСББ – Ужгород серед лідерів в Україні.

Наприкінці тренінгу регіональний координатор ПРООН в Закарпатській області Любов Павлович ознайомила з найближчими планами, які будуть реалізовані проектом ЄС/ПРООН в регіоні та сказала, що очікує пропозиції від ОСББ щодо наступних тематик навчальних заходів, які є цікавими для них.

Тренінг відбувся за підтримки проєкту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

08 листопада 2019р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів