Шпаргалка вихідного дня: японський метод, який допоможе швидко розслабитися

Шпаргалка вихідного дня: японський метод, який допоможе швидко розслабитися
Джин Шин Джитсу — це комплекс філософських вчень цілительських прийомів, які використовувалися в Японії з давніх часів. Після століть, багато чого було забуто, але деякі знання все ж збереглися і досі використовуються. Наприклад, відомий заспокійливий масаж долонь, про який ми й поговоримо сьогодні.

 

Заспокійливий масаж долонь

Усіх нас час від часу мучать тривоги, страхи, сумніви. Деколи безпричинні. Ці почуття буквально вибивають із колії та можуть привести до серйозних фізичних і психологічних наслідків. У такий момент техніка Джин Шин Джитсу — це саме те, що нам потрібно.

Згідно з вченням Джин Шин Джитсу, кожен із пальців на руці має певну психологічну функцію.

  • Великий палець відповідає за відчуття тривоги.
  • Вказівний — за страх.
  • Середній — за гнів.
  • Безіменний — пов'язаний із такими почуттями як туга, смуток і невпевненість.
  • А за допомогою мізинця, як не дивно, можна контролювати почуття впевненості в собі.

Щоб відновити внутрішній баланс і погасити негативні емоції, потрібно всього лише обхопити кожен палець іншою рукою і потримати 1-2 хвилини. Потім повторіть те ж саме на другій руці. А якщо в душі вирує ураган, спробуйте притиснути великий палець до центру іншої долоні на 2 хвилини. Ви відразу відчуєте себе спокійніше. Ми часто недооцінюємо ту шкоду, яку завдають нашому здоров'ю переживання і тривоги. Адже їх ні в якому разі не можна ігнорувати!

Джерело: Ukr.Media

 

 

07 грудня 2019р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів