Заклади охорони здоров’я Закарпаття повинні бути готові на 100% до контрактування до лютого

Заклади охорони здоров’я Закарпаття повинні бути готові на 100% до контрактування до лютого
100% готові до контрактування У понеділок, 27 січня, в малому залі облдержадміністрації в.о. голови ОДА Олексій Гетманенко провів нараду з медиками краю щодо контрактування лікувально-профілактичних закладів області з Національною службою здоров’я України.

 

Посадовецьповідомив, що в середу, 29 січня в ОДА відбудеться зустріч з директором Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Мар’яною Возницею. В ході цієї зустрічі планується обговорити проблемні питання, які виникають в процесі контрактування закладів охорони здоров’я.

Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Єлизавета Біров проінформувала учасників наради про готовність до контрактування з НСЗУ, звернула увагу керівників закладів, де готовність на низькому рівні, на необхідності негайного виправлення даної ситуації та наголосила, що до 31 січня всі заклади охорони здоров’я області мають бути на 100% готові до контрактування.

На завершенняучасники нарадиобговорилифінансові ризики діяльності закладів. Було розглянуто кожен окремий такий випадок і прийняті конкретні рішення і рекомендації по цим закладам для зменшення цього ризику.

Пресслужба ОДА

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

28 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів