Модель із Закарпаття опинилася у полоні через коронавірус в Китаї (ФОТО, ВІДЕО)

Модель із Закарпаття опинилася у полоні через коронавірус в Китаї (ФОТО, ВІДЕО)
Олександра працює у Китаї моделлю, а через коронавірус не може повернутися додому.

 

Про те, що відбувається у місті Ухань Олександра Волкова розповіла на своєму Інстаграм каналі. Наразі вона бажала б повернутися додому, але у посольстві повідомили, що евакуацію міста не планують, а покидати його на даний момент заборонено.

Журналісти BBC UA зв’язалися із закарпаткою, яка і розповіла про те, що відбувається у самому епіцентрі подій. Сама дівчина у місті Ухань працює моделлю з листопада. У кінці лютого планувала летіти додому. Розповідає, що все почалося із нетипової пневмонії ще з минулого року. Тоді не було паніки і усі китайці вели себе звично спокійно.

 

В середині січня в Китаї почалася паніка, адже у WeChat поширювалася інформація про вірус, який може бути смертельним. 23 січня розпочався справжній хаос. На телефони почали приходити смс-розсилки, що з 10 ранку увесь громадський транспорт закритий, аеропорт та вокзали також. Місто повністю ізолювали і ввели карантин.

 

Роботодавці закликали сидіти вдома і запастися про всяк випадок їжею, адже була ймовірність того, що продуктів харчування у місто завозити не будуть. У магазинах продавалося усе і за лічені години полиці стали напівпустими.

 

Аптеки були переповненими, тому власники заборонили покупцям входити у середину перегородивши входи столами, аби купляти можна було лише з вулиці. За декілька годин місто просто вмерло. Вулиці стали порожніми, а центр міста взагалі не бачить людей декілька днів. Також не можна пересуватися районами, адже місто ізольоване і перекрите.

Так, як місто велике, то у районі де живе Олександра взагалі все спокійно, але от центральні лікарні переповнені. Багато хворих та багато тих хто себе вже "накрутив". Все схоже на апокаліптичний сценарій.

Наразі Олександра очікує покращення ситуації, адже є бажання повернутися додому. Сама ж вона родом із Виноградова.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 січня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів