В Ужгороді засідали комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Що обговорили?

В Ужгороді засідали комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Що обговорили?
Питання запобігання занесенню і поширенню на територію Ужгорода коронавірусу Covid-19, визначення закладів для обсервації осіб, які могли контактувати з носіями цього вірусу, додатково розглянули сьогодні в Ужгородській міській раді на плановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) за участі заступника міського голови Василя Гомоная.

 

Заслухавши інформацію начальника управління охорони здоров’я Василя Решетаря, члени комісії дали доручення спеціалізованим службам цивільного захисту Ужгорода. Також на засіданні виступили начальниця відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Ужгородського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Людмила Коломоєць, представниця Ужгородського управління філії ДУ «ЗОЛЦ» МОЗ України Оксана Зубенко. Ішлося про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя міста у весняно-літній період, обговорили і підтримали відповідний план на цей рік.

Виступив і начальник Ужгородської міської державної лікарні ветеринарної медицини Юрій Шполарич – про стан ветеринарно-санітарних робіт в Ужгороді, відповідні плани на цей рік, проведення щеплень і лікувально-профілактичних заходів для профілактики інфекційних хвороб тварин, проведення діагностичних досліджень.

На засіданні комісії також заслухали заступника начальника Ужгородського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Закарпатській області Віктора Глушеню про стан пожежної та техногенної безпеки міських об’єктів та результати їх позапланових перевірок, внесли зміни та доповнення в паспорт ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території Ужгорода тощо.

Пресслужба Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 лютого 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів