Не лише апарати штучної вентеляції легень: що ще закуплять за виділені з міського бюджету кошти?

20 апаратів штучної вентиляції легень, як ми вже повідомляли, заплановано придбати для комунальних медичних закладів Ужгорода: 16 апаратів – для центральної міської клінічної лікарні, 3 апарати – для пологового будинку, 1 – міської дитячої лікарні. Кошти напередодні, 17 березня, виділили на позачерговій сесії Ужгородської міської ради.
Наразі у лікарнях міста – 22 апарати штучної вентиляції легень: 14 – у міській клінічній лікарні, 5 – у пологовому будинку та 3 – у міській дитячій лікарні.
Крім того, додатково у медзаклади закуплять респіраторні медичні маски, протичумні костюми, дезінфекційні засоби, спиртовмісні септики, тести на коронавірус, монітори пацієнта.
До теми
- Ще 13 закарпатських підприємців отримали гранти за програмою «Власна справа»
- Закарпаття — один з 10 демонстраційних регіонів, де стартувала реформа системи догляду дітей
- 12 мільярдів під контролем і майже 70 мільйонів втрат – закарпатські аудитори підсумували 8 місяців цього року
- Під час діалогу влади з бізнесом обговорять законопроєкт «Про ринок деревини»
- 1687 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- Вакцинація, амбулаторне лікування та співпраця з громадами: що допомагає і що гальмує боротьбу з туберкульозом та ВІЛ на Закарпатті
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 114 роботодавців області
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Закарпаття отримає від ЄС майже 716 тис. євро гранту для підвищення ефективності надання допомоги в гірських районах
- Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року
- Уряд розширив доступ до безоплатної стоматологічної допомоги для військових-іноземців та осіб, звільнених із полону
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
До цієї новини немає коментарів