Салонні пілінги в домашніх умовах: як самостійно провести процедуру

Салонні пілінги в домашніх умовах: як самостійно провести процедуру
Завдання пілінгу — це видалення мертвих клітин шкіри, які перешкоджають її повноцінному функціонуванню. Цю процедуру можуть проводити не тільки спеціалісти, але й ви самостійно у себе вдома. При цьому важливо не захоплюватися процедурою часто, і підібрати відповідний для свого типу шкіри пілінг.

 

Вівсяні пластівці

Беруться вівсяні пластівці, які змішуються з молоком або оливковою олією. Готова суміш наноситься на попередньо очищену шкіру обличчя. Потім протягом декількох хвилин шкіра масажується. Причому такий склад можна використовувати для будь-якої шкіри, навіть дуже чутливої. Крім того, що ця процедура очищає шкіру, вона покращує кровообіг.

Фруктові кислоти

Фруктова кислота є основою багатьох пілінгів, що проводяться в салоні. Такі ж кислоти можна використовувати і в домашній косметології. Найбільша їх концентрація міститься в: червоній смородині, винограді, цитрусових. Даний пілінг добре відлущує омертвілі частинки шкіри, а пігментація стає менш помітною.

Кавовий пілінг

Для цього пілінгу потрібна кавова гуща від заварної кави. Потрібно врахувати, що гуща не повинна бути занадто сухою. До неї додається кілька крапель кедрової олії. Готова кашка наноситься на шкіру і втирається масажними рухами. Робиться це 5 хвилин. Після чого суміш змивається.

Йогуртовий пілінг-маска

Для цього пілінгу необхідно взяти кислий йогурт натурального походження і оливкову олію. Спочатку на шкіру обличчя і шиї наноситься шар олії. А вже зверху накладається більш товстий шар йогурту. Після того, як йогурт підсохне, обличчя і шию масажують круговими рухами. Потім все змивається.

Мигдальний пілінг

Подрібнюються кілька штучок мигдалевих горішків, можна це зробити за допомогою блендера і кавомолки. Одну ложку отриманого борошна перемішуємо з такою ж кількістю: глини (білої), вівсянки, тертого огірка. Всі інгредієнти розбавляються невеликою кількістю кип'яченої води, після чого суміш наноситься на обличчя. Потім масажується близько 2 хвилин, і залишають на 5 хвилин, потім змивається.

Джерело: Ukr.Media

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 березня 2020р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів