У ПрАТ "Закарпаттяобленерго" розповіли про ще один зручний спосіб для передачі показів лічильника дистанційно

У ПрАТ "Закарпаттяобленерго" розповіли про ще один зручний спосіб для передачі показів лічильника дистанційно
Легко і швидко, без реєстрації можна передати покази лічильника через спеціальну форму на офіційному сайті ПрАТ «Закарпаттяобленерго». Цей спосіб виявився дуже зручним для багатьох, тож нагадуємо про нього тим споживачам, які ще не знають про таку новинку.

 

Отже, для того, аби скористатися новою послугою, потрібно увійти на сайт товариства за адресою https://zakarpat.energy/, відтак обрати у верхній панелі рубрику КАБІНЕТ і вже через неї – у підрубрику «ПЕРЕДАТИ ПОКАЗИ ЛІЧИЛЬНИКА».  Аби зручніше і швидше все зробити, скористайтеся інструкцією, яка на початку рубрики сайті (дивіться на початку сторінки, показано на фото нижче). Аби її прочитати повністю, достатньо натиснути на кнопку «РОЗГОРНУТИ» у правому верхньому кутку.

А далі почергово заповнюєте всі поля. Зверніть увагу: вам пропонується заповнити форму або за особовим рахунком, який вказаний на всіх ваших квитанціях, або, якщо рахуночка за попередні місяці немає під рукою, заповнюйте форму за вашими особистими даними (вони зберігаються тільки у нас і захищені належним чином). Не забудьте внизу сторінки поставити галочку перед написом «Я даю згоду на обробку даних, зазначених при реєстрації і підтверджую, що ознайомлений (-а) зі своїми правами відповідно до Закону України Про захист персональних даних», і все готово! Можете також перейти безпосередньо у спрощену форму, скопіювавши це посилання – https://zakarpat.energy/send-metric-counter/.

Пресслужба ПрАТ «Закарпаттяобленерго»

 

02 квітня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів