Жіноча шпаргалка: як вдало пофарбувати брови вдома
Вибирайте гарну фарбу
Для фарбування брів вибирайте професійний барвник. Придбати його можна у спеціалізованих магазинах. Бажано, щоб це була фарба виробника, який давно зарекомендував себе на ринку. Це стосується і оксиду. До речі, краще за все у парі працюють оксид і фарба однієї марки, інформує Ukr.Media.
Колір брів
За правилами, колір брів повинен бути максимально наближений до відтінку коренів волосся. Але тут все залежить від побажань: можливо, вам подобається більш насичений, менш теплий або холодний колір. Ми рекомендуємо змішувати відтінки барвників — це дозволить отримати живий, гарний, натуральний відтінок. У іншому разі колір буде плоским. Універсальної пропорції не існує, усе є індивідуальним, але найчастіше схема є такою: одна горошина найбільш інтенсивного відтінку (чорного), дві — менш насиченого (наприклад, світло-коричневого). Плюс декілька крапель оксиду.
Скільки тримати фарбу для брів
Час витримки залежить від структури волосся і ефекту, на який ви очікуєте від фарбування. Трапляється, що волосся товсте і довго вбирає фарбу, тому час витримки може збільшитися до 15 хвилин. У разі світлих, тонких волосків, фарба схоплюється швидше — 3-х хвилин витримки буде достатньо. Якщо ви ніколи самостійно не фарбували брови, під час першої спроби не тримайте фарбу довго: змийте її за допомогою ватяних дисків і води, оцініть результат. Якщо він, наприклад, вийшов теплим замість холодного, спробуйте змішати барвники по?іншому і нанести ще раз. У колірних нюансах може бути досить складно розібратися, тому не перестарайтеся.
Якщо брови "перефарбовані"
Якщо відтінок сильно відрізняється від бажаного, заспокойтеся і не робіть різких рухів. Пам'ятайте, що відтінок після фарбування — максимально яскравий. З кожним вмиванням колір ставатиме більш м'яким. Якщо відтінок все ж таки бентежить, можна використати спеціальні ремувери, які видалять барвник зі шкіри. Знімайте фарбу м'якими, плавними рухами, не роблячи ніяких примочок.
Ще чотири поради
- Ми не радимо знебарвлювати брови вдома, адже це вимагає професійного підходу і досвіду. Також не рекомендуємо перед фарбуванням користуватися автозасмагою, щоб виключити появу зеленуватого відтінку.
- Фарбувати брови потрібно не частіше ніж раз на три тижні. Якщо хочеться яскравості, використовуйте засоби для макіяжу брів — тим більше, зараз на ринку величезна кількість продуктів з різною текстурою. За допомогою олівців, пудри для брів та ін. можна надати бровам будь-яку форму, у тому числі заповнити ділянки, де немає волосків — профарбовувати шкіру у цих місцях не рекомендуємо, адже це виглядає неохайно.
- Фарбування брів краще робити перед корекцією, щоб додатково не подразнювати шкірний покрив, на якому можуть бути непомітні для очей пошкодження.
- Використовуйте невеликий відсоток оксиду, щоб знизити ризик появи подразнення. Якщо з'явилися лущення або алергічні реакції, зверніться до лікаря.
До теми
- Відсьогодні на Закарпатті розпочинають «Школу безпеки 2.0» для жінок та дівчат
- Чи потрібен гербіцид для гороху на вашій ділянці?
- Для безпечних подорожей у зимовий період - поради закарпатських патрульних водіям
- Сніг на дорогах – поради безпеки для водіїв від правоохоронців
- Як правильно підготувати кімнатні рослини до зими?
- Де обрати якісні розчини для контактних лінз
- Хмарну погоду, слабкий сніг, дощ та ожеледицю прогнозують синоптики сьогодні, 15 листопада, на Закарпатті
- Патрульні Закарпаття звертають увагу водіїв на безпеку на дорозі в морозну погоду
- Що робити, щоб взуття не промокало: 6 простих способів захиститися від вологи
- Шість овочів, які здатні контролювати рівень цукру в крові
- Що обов’язково потрібно зробити з автомобілем перед зимовим сезоном
- Як правильно підготувати авто до зими — поради закарпатських патрульних
- Правильне зберігання шин в міжсезоння – запорука безпечної їзди
- Час «перевзути» авто, радить поліція
- Закарпаток запрошують до участі у безкоштовному проєкті про лідерство та згуртованість
- Чим корисні сезонні овочі та на які з них звернути увагу - поради МОЗ
- Чому термобілизна є незамінною частиною зимового гардеробу
- Із наступного місяця Укрзалізниця додає жіночі купе ще на чотири рейси
- Що таке грумінг та кому він потрібен?
- Догляд та обслуговування комп'ютерних крісел
До цієї новини немає коментарів