Уряд ухвалив заходи для подолання наслідків стихії на Закарпатті

Уряд ухвалив заходи для подолання наслідків стихії на Закарпатті
Державна урядова комісія ухвалила комплекс заходів з подолання наслідків стихії в західних областях України.

 

Як повідомляється на сайті Кабміну, передбачається постійний моніторинг гідрологічної обстановки на річках регіону, організація повного життєзабезпечення постраждалого та евакуйованого населення, нагляд за санітарно-епідеміологічною обстановкою, щоб не допустити спалахів інфекційних захворювань через забруднення колодязів.

Також до 1 липня мають організувати обстеження зруйнованих та пошкоджених будівель та дорожньої інфраструктури. Це потрібно, аби встановити розміри збитків та визначити обсяги коштів для їх відновлення, а постраждалому населенню надати фінансову допомогу від держави. Міністерству внутрішніх справ доручили організувати охорону об’єктів критичної інфраструктури, будівель та майна людей, яких евакуювали з небезпечних територій. А ДСНС мають спрямувати зусилля на збереження інфраструктури, зокрема мостів.

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, 25 червня відбудеться позачергове засідання уряду, на якому розглянуть питання ліквідації наслідків негоди, зокрема, і щодо виділення коштів.

 

25 червня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів