Чекати ще рік, або як закарпатці святкують весілля на карантині (ВІДЕО)

Журналісти "Суспільне Закарпаття" розповідають, що реєстрація шлюбу відбувається з дотриманням карантинних вимог: наречені — у масках та рукавичках, до урочистої зали впускають не більше 8 осіб.
Закарпатські наречені під час карантину часто переносять дати весіль, однак, як запровадили послаблення, молодята ринулись святкувати своє одруження.
«Мало бути весілля в травні, потім в червні, і зараз. Через карантин чекати ще рік, бо коли він закінчиться невідомо, тому переносити вже не було бажання. Вирішили зробити маленьку церемонію, щоб були тільки батьки та свідки. Святкувати будемо за містом з найріднішими», — розповідає наречена з Ужгорода Еліна Добош.
Головна спеціалістка Ужгородського РАЦСу Ольга Рябінічева розповіла, як дотримуються карантинних вимог при реєстрації шлюбу.
«Реєєстрацію шлюбів робимо обмеженою кількістю гостей, якщо це урочитса церемонія, до 10 людей, дотримуємося усіх санітарних вимог: маски, рукавички, громадяни нас розуміють, відносяться з розумінням до цих вимог, тому ніяких порушень у нас нема. Трохи активізувалася подання заяв у нас на майбутнє: подають заяви на серпень, на вересень, на жовтень», — зазначає Ольга Рябінічева.
За словами Ольги Рябінічевої, у 2020-му, порівняно з минулими роками, попри карантин, кількість пар, охочих зареєструвати шлюб, не зменшилася.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- У лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові
- Весна в Ужгороді змінює фарби — сакури вже відцвіли, але краса не зникає
- Батько написав про полеглого сина: В Ужгороді презентували унікальне видання – книгу «Доброволець»
- Рожева весна на тарілці: в Ужгороді створили сакура-меню зі справжніми квітами
- Сьогодні - Вербна неділя
- Сакура в кадрі: благодійний фотоконкурс стартував в Ужгороді
- Захворюваність на грип та ГРВІ зменшується, найбільше хворих наразі на Ужгородщині та Тячівщині
- Соціальні майстерні БФ "Карітас–Ужгород" допомагають людям з ментальною інвалідністю
- Стартувала реєстрація на НМТ - на Закарпатті тест складатимуть близько 10 тисяч осіб
- «Атлас» — проєкт, що об’єднує українців задля захисту наших військових
- Якість повітря в Ужгороді моніторять у лабораторії спостережень Закарпатського гідрометцентру
- 143 освітяни Закарпаття отримали сертифікат, який засвідчує їх право брати участь в експертній діяльності
- Мукачівські школярі відзавтра також на карантині
- У Закарпатській обласній станції переливання не вистачає крові усіх груп для ЗСУ
- Загальнонаціональна хвилина мовчання: в Ужгороді двічі на тиждень проводитимуть акцію пам'яті полеглих Героїв
- На Закарпатті гостра нестача крові з негативним резус-фактором
До цієї новини немає коментарів