Розваги у поєднанні з ремонтом: Інклюзивна кондитерська в Ужгороді оновилася

Розваги у поєднанні з ремонтом: Інклюзивна кондитерська в Ужгороді оновилася
Робити ремонт розважаючись – інакше волонтери Всеураїнського руху "Будуємо Україну Разом" (БУР) не вміють. Цими вихідними активна молодь влаштувала розваги й ремонт в інклюзивній кондитерській "Золоті серця Закарпаття".

 

– Ми давно мріяли про цікаве оформлення нашої кондитерської. Хочемо, щоб це місце, наша кондитерська, було особливим у всьому. Тому ми хочемо мати і особливий інтер'єр. Вирішили, що це буде стиль поп-арт, – каже керівниця інклюзивної кондитерської Олена Логвіненко. – Рада, що ми маємо підтримку суспільства. І коли опускаються руки, то наші друзі-клієнти нас підтримують. А БУРівці підтримують нас не лише словом, а й ділом. Тепер їхня частинка тепер буде завжди з нами.

Підтримали кондитерську 25 волонтерів. Серед них не лише робочі руки осередку БУР, але й професійні художниці, аніматорка, фотографка. Працювали над перевтіленням інклюзивного простору і самі працівники кондитерської – від керівниці й кондитера до працівників, що мають ментальну інвалідність.

Протягом трьох днів малювали картини для інтер'єру, встановили барні двері між кухнею і залом, а ще грали в інтерактивні ігри та займалися полювантизмом – авторською технікою малювання від художниці Юлії Єгорової-Рогової.

У результаті зал кондитерської став трохи комфортнішим, а молодь із ментальними розладами – ще більш відкритою до світу.

Долучитися до ініціатив Будуємо Україну Разом може всяк охочий. Усе, що потрібно – бажання бути корисним для інших та трохи вільного часу. 

Ти знаєш сім’ю, яка потребує допомоги? У вашій громаді є об'єкт (локація), який потребує відновлення та облаштування? Тоді заповнюй заявку! Можливості є тут і зараз - clc.to/BURchyk_Zayavka

Uzhgorod.net.ua

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

07 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів