Ужгородська школярка увійшла в трійку переможців Всеукраїнського відбіркового туру Міжнародного учнівського конкурсу

Ужгородська школярка увійшла в трійку переможців  Всеукраїнського відбіркового туру Міжнародного учнівського конкурсу
Міський голова Богдан Андріїв привітав сьогодні із здобуттям ІІІ місця у Всеукраїнському відбірковому турі Міжнародного учнівського конкурсу «Китайський міст» ученицю 10 класу Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 із поглибленим вивченням англійської мови Зоф’ю Підгорну.

 

Богдан Євстафійович передав дівчинці диплом відділу у справах культури та освіти Посольства КНР в Україні й Інституту Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка, подарунок Генерального консульства КНР в Одесі. Міський голова вручив презент і від себе особисто та побажав Зоф’ї подальших успіхів, здобутків. Юна ужгородка також є переможницею ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади східних мов (китайська мова), за весь час існування цієї олімпіади Зоф’я – єдина представниця Ужгорода і Закарпаття, яка не тільки взяла у ній участь, а й здобула І місце серед учнів 9-х класів.

Оскільки китайську мову в школах Ужгорода не викладають, дівчинка почала її вивчати самостійно 3 роки тому, потім їздила в інший райцентр на заняття із єдиним на Закарпатті професійним викладачем китайської Ольгою Лук`яненко. Досягнуті успіхи дали можливість впродовж місяця навчатися у мовній школі при Пекінському університеті мови та культури.

У вересні 2019 року під час ділового візиту делегації посольства КНР до Ужгорода, у міській раді відбулося знайомство дівчинки з тодішнім Надзвичайним і Повноважним Послом Китаю в Україні паном Ду Веєм, який відзначив Зоф'їну наполегливу працю з вивчення мови, щире бажання знати культуру Китаю та запропонував їй навчання в університеті в Китаї за її вибором. Із жовтня 2019 року юна ужгородка стала слухачем освітньо-культурного центру «Інституту Конфуція» при Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського», а в грудні 2019-го її запросили в Посольство КНР на офіційну церемонію вручення Премії Надзвичайного і Повноважного Посла Китаю. Вона – одна з 12 учнів з усієї України, які отримали цю почесну нагороду.

Успіх на Всеукраїнській олімпіаді китайської мови підштовхнув Зоф'ю до участі у Всесвітньому конкурсі «Китайський міст», у фіналі якого 29 травня 2020 року і виборола почесне ІІІ місце. А ще – Зоф'я захистила HSK 3 (B1) та HSK 4 (B2) рівні міжнародного сертифікованого іспиту на знання китайської. Талановита учениця має значні успіхи й з інших навчальних дисциплін. У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови вона виборола ІІ місце, а також посіла ІІІ місце на другому етапі конкурсу-захисту МАН у секції «Українська література». Має успіхи Зоф'я і з хімії. За участь у VI Всеукраїнській інтернет-олімпіаді "На урок" вона нагороджена дипломом І ступеню.  

Пресслужба Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

 

16 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів