Сесія Ужгородської міськради: прийнято та внесено зміни до ряду міських програм

Сесія Ужгородської міськради: прийнято та внесено зміни до ряду міських програм
Затвердили на сесії і Програму підготовки до продажу земельних ділянок на 2021–2023 роки.

 

Документ допоможе реалізувати конституційні права громадян на набуття права власності на землю, використання переважного права на викуп об’єкта оренди сумлінним юридичними та фізичними особами – орендарями, дотримання принципу ефективності використання бюджетних коштів, враховуючи урегульованість питання викупу земельних ділянок на державному рівні, а відтак й належного виконання повноважень органу місцевого самоврядування щодо розпоряджання земельними ділянками комунальної власності. Основним завданням Програми є своєчасність замовлення та виготовлення звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, щодо яких Ужгородською міською радою прийнято рішення про надання дозволу на проведення такої оцінки.

Внесли сьогодні на сесії і зміни до ряду міських програм: приватизації об’єктів комунальної власності на 2019-2020 роки; комплексної програми відновлення історичного центру Ужгорода на 2017-2020 роки; реконструкції та капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення Ужгорода на 2017-2020 роки; благоустрою Ужгорода на 2018-2022 роки; фінансової підтримки комунальних підприємств на 2018-2022 роки; матеріально-технічного забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2019-2020 роки; мобілізаційної підготовки м.Ужгород на 2020 рік; розвитку транскордонного співробітництва та підтримки імплементації проєктів міжнародної технічної допомоги в м. Ужгород на 2018-2022 роки; інформатизації діяльності Ужгородської міської ради та її виконавчих органів на 2020-2022 роки; протидії захворюванню на туберкульоз на 2018-2022 роки. Проєкти окремих рішень прийняли з урахуванням доповнень та критичних зауважень.

Підтримали на сесії і проєкт рішення та збільшили розмір статутного капіталу комунального підприємства «Парк культури та відпочинку «Під замком» Ужгородської міської ради на 200 тисяч грн. Затвердили його в розмірі 1 млн 295 тис. грн. Також депутати міської ради проголосували за створення комунального підприємства «Акватік центр Уж».

Зміни до Порядку видачі дозволів на проведення робіт із порушення цілісності об’єктів благоустрою на території м. Ужгорода внесли сьогодні на сесії Ужгородської міської ради. Зокрема, після закінчення робіт та відновлення порушених в процесі роботи об’єктів благоустрою замовник зобов’язаний звернутися до департаменту міського господарства міської ради для закриття дозволу.

За кожним із міських медичних закладів Ужгорода – комунальним некомерційним підприємствам «Центральна міська клінічна лікарня», «Ужгородський міський пологовий будинок», «Ужгородська міська поліклініка», «Ужгородська міська дитяча клінічна лікарня», «Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» – закріпили на праві оперативного управління основні та допоміжні, для обслуговування будівлі. Таке рішення прийняли сьогодні на сесії міськради. Рішення з цього питання, прийняті на попередніх сесіях, втратили чинність.

Зміни до одного з додатків до Програми економічного і соціального розвитку м. Ужгорода на 2020 рік внесли сьогодні на сесії Ужгородської міськради – перелік цільових міських Програм, які планується реалізовувати у 2020 році, доповнили:

– Програмою забезпечення роботи медичних комісій при Ужгородському об'єднаному міському військовому комісаріаті на 2020-2023 роки;

– Програмою підтримки територіального управління Служби судової охорони у Закарпатській області на 2020-2021 роки;

– Програмою організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт у місті Ужгород на 2020-2022 роки;

– Програмою підтримки підприємництва м. Ужгород на 2020-2022 роки.

Також сьогоднішнім рішенням сесії Ужгородської міськради комунальні некомерційні підприємства галузі охорони здоров’я, засновником яких є Закарпатська обласна рада, звільнили з 1 липня і до кінця цього року від сплати земельного податку за земельні ділянки, розташовані на території Ужгорода.

Зміни до бюджету Ужгорода на цей рік затвердили сьогодні на сесії Ужгородської міськради. Зокрема, вони передбачають перерозподіл бюджетних призначень головним розпорядникам коштів, скажімо, додали кошти на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) шкіл, на програму підтримки підприємництва тощо.

Понад два десятки детальних планів територій затвердили сьогодні на сесії Ужгородської міської ради. Сім проєктів рішень, які також стосувалися затвердження детальних планів, зняли з розгляду, оскільки залишаються окремі питання для доопрацювання.

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 липня 2020р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів