В Ужгороді презентують фільм «Гуцульська ватра»

Про це йдеться на сторінці події у мережі “Фейсбук”:
“У вівторок, 11 серпня, о 17:30 у залі Закарпатського академічного обласного театру ляльок відбудеться презентація фільму «Гуцульська ватра» folk fashion fest 2020.
Фільм створений у рамках проведення яскравого мистецького онлайн-фестивалю гуцульської моди і культури Закарпаття, який проходив 7 липня на Івана Купала у Воєводино, парк Шенборна.” – Йдеться у дописі.
До теми
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки
- На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке переправляло осіб через кордон
- Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору «Карпати» в Словаччині
- Як проходив фінал конкурсу Міс і Місіс Закарпаття 2025. РЕПОРТАЖ. ФОТО
- Закарпатська співачка Мар'яна Матейко вісім років навчає перспективну молодь вокалу
- Гончарі й керамісти закарпаття обговорили їхні «цехові» справи
- Вистава "Маріупольська драма" у постановці Донецького академічного обласного драматичного театру - серед номінантів на здобуття Національної премії Шевченка
- Конкурс цифрових зображень «Україна 2225»: створіть майбутнє за допомогою ШІ та виграйте книжкові сертифікати!
- Краєзнавчий музей та Закарпатський народний хор презентували спільний проєкт «Збережені мелодії: від тиші до звучання»
- "Вкорінені": в Україні відзняли фільм-спогади про життя 11 етнічних громад
- В Ужгороді відбудеться лекція та майстерка на тему «Жінка в традиційній культурі українців Закарпаття»
- Повернення забутої традиції: в Ужгороді триває перша в Україні виставка храмового дереворізьблення Карпат
- Культурно-мистецький проєкт «Жива спадщина» відбудеться на Закарпатті 18 жовтня
- 80 років на сцені: феномен Закарпатського народного хору
- 26 вересня на сцені обласної філармонії відбудеться урочистий концерт із нагоди 80-річчя Закарпатського народного хору
- В Ужгороді презентують шпигунський роман Андрія Любки

До цієї новини немає коментарів